Paramparça her ülkede birinci!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ‘Paramparça’nın ilk sezonu, ekrana geldiği tüm ülkelerde reytinglerde birinciliği kimseye bırakmazken, her ülke ‘Paramparça’yı farklı bir isimle yayınlıyor. Bugüne kadar 50 ülkeye satışı yapılan, 30 ülke ile de satış görüşmeleri süren ‘Paramparça’ her ülkede farklı bir afiş tasarımı ve farklı bir isimle yayınlanıyor.


Fotoğraf: Endemol Shine Türkiye

Yayınlandığı ülkeler arasında Yunanistan’da ‘Ragismenes Kardies’  (Kırık Kalpler), Litvanya’da  ‘Gyvenimo šukes’  (Yaşam Parçaları), Endonezya’da  ‘Cansu & Hazal’ (Cansu ve Hazal), Gürcistan’da (Enkaz), Romanya’da ‘Furtuna Pe Bosfor’ (Boğaz’da Fırtına), İran’da  ‘Az Ham Gosikhteh’ (Paramparça), Irak’ta ‘Parçeparçebun’  (Parça Parça) ve Afganistan’da  ‘Tota Hai Shekasta’ (Kırık) isimleriyle ekrana gelen ve her ülkede reytinglerde birinci olan Paramparça’nın setine yabancı basın akını da sürüyor.


Fotoğraf: Endemol Shine Türkiye

İlk sezonda başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay ve Ebru Özkan’ın paylaştığı ‘Paramparça’nın yayınlandığı her ülkeden oyuncular, yönetmen ve yapım şirketi Endemol Shine Türkiye yöneticilerine röportaj ve kanallardan ziyaret talebi geliyor. Fransa, İsveç, Panama, Irak gibi ülkelerin yanı sıra en son CNN International ‘Paramparça’ setini ziyaret etti.

Fotoğraflar: Endemol Shine Turkey

Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılması ile Paramparça’nın hikayesinin nereye gideceği de merak konusu… Sorunun cevabını ise ilerleyen bölümlerde alacağız. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.