Ulan İstanbul’un 37. Bölümünde N’oluyo?

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

 

Ulan İstanbul internetten izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin bu bölümünde ekip, Firuz’la ortak çalışan gazeteci Julide Sarı’nın peşine düşüyor. 

 

 

Ekip, konakta çıkan yangını ucuz atlatır. Görevliler, evde kaçak elektrik kullanıldığıve güvenli olmadığı bahanesiyle bir mühürde konağa vururlar. Evlerinin kapılarına kilit vurulmasını engellemeye çalışan ekibi sakinleştirmek kolay olmaz…Kandemir ve çetesi çok geçmeden tüm bu olanların arkasında yine Firuz’un olduğunu fark eder. Operasyonlarına hız veren ekip, sıradaki hedefi gazeteci Julide Sarı’ya kitlenir. Julide, Firuz’la ortak çalışan, mesleğini kötüye kullanan bir gazetecidir. 

 

 

Esra, Nevizadeler’i takibe devam eder. Nevizadeler’in hırsızlık yapmadan para kazanmaya çalıştıkları gören Esra’nın kafası karışsa da, Firuz’dan gelen mesajla işlerin yönü değişir. Emniyete oğlunu göremeye giden Şehriban’ın karşısına ise Ceyhun yerine Esra çıkar.

 

Son haberlere göre son üçün geri sayımına başlayan Ulan İstanbul’la ilgili tüm haberleri buradan takip edebilirsin.

Ayrıca Ulan İstanbul Argo Kapışması‘nı da oynasan çok seversin. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.