American Horror Story’nin en trajik 10 karakteri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

American Horror Story, ilk sezondan bu yana anlattığı trajik hikayeleri ve bizlere sunduğu ilgi çekici karakterlerle her zaman seyircinin ilgisini korumayı başardı. Peki American Horror Story’nin en unutulmaz 10 karakter hangileri? Ryan Murphy’nin önünde saygıyla eğildikten sonra ufak listemizi yapalım. Ve tabii ki spoiler içeriyor!

1- The Countess

Fotoğraf: FX

Countess’in “kötü” olarak tabir edebileceğimiz bir karakter olması onun unutulmazlar arasına girmesini engellemiyor elbette… Virüsü sadece sonsuz aşkıyla bir ara olmak için kabul ettiğini, sonrasında onu kaybetmenin acısını sonsuza kadar yaşamanın onu değiştirdiğini unutmayalım. Zira trajik diyebileceğimiz aşk hikayesi ve geçmişinden bugününe yaşadığı göz alıcı değişimiyle çoktan unutulmaz American Horror Story karakterleri adrasında yerini aldı.

2- Tate Langdon

Fotoğraf: FX

Son ana kadar heyecanımızı taze tutan ve her anıyla bizi şaşırtmayı başaran, bir katliam yapmış olmasının bile onu sevmemize, onun için üzülmemize engel değil. Çünkü hepimiz oradaydık, hepimiz Tate’in neler yaşadığını gördük.

3- Sister Jude Martin

Fotoğraf: FX

Jude’un karanlık tarafta başladığı, rahibe kıyafetinin altındaki kırmızı geceliğiyle kalana kadar tüm masumiyetini kaybettiği hikayesini hepimiz çok sevmedik mi? Yaptıklarının bedelini ödediği yetmedi, üstüne bir de çekmediği derler kalmadı!

4- Lana Winters

Fotoğraf: FX

“Ne çektin be Lana!” cümlesini dilimizden düşürmeden izlediğimiz hikayesiyle bizi hem üzen hem de şaşkınlıklardan şaşkınlıklara sürüleyen Lana’yı unutmak mümkün mü? Cinsel tercihinen dolayı dönemin zorlu koşullarıyla mücadele ettiği yetmiyormuş gibi bir de felaketten felate savruldu. Acın, acımızdır Lana!

5- Kyle Spencer

Fotoğraf: FX

Kyle’ın basit bir sonu olabilir ve ölebilirdi. Öldü, öldüğü yetmiyormuş gibi bir de modern Frankenstein olarak geri döndü. O da yetmedi iki kadının arasında kaldı. Bundan daha trajik ne olabilir, sorarım size! Bırakmadılar çocukcağızı rahat rahat ölseydi.

6- Liz Taylor

Fotoğraf: FX

Cinsel tercihi yüzünden -yine dönemin getirdiği “yasaklar” yüzünden- ailesinden, dostlarından ve hatta hayatından kaçmak zorunda kalan Liz’in yıllar sonra gerçek aşkı bulmasına sevinemeden onu kaybetmesiyle hüzünlere savrulduk. Sonrasında da olan oldu ve cinnet geçirdi cancağızımız. Ya ne olacaktı?

7- Sister Mary Eunice

Fotoğraf: FX

Masum, kendi halinde, iyi kalpli ve biraz saf bir rahibeyken bedeninin bir şeytan tarafından ele geçirilmesiyle Mary için zorlu günler başladı. Trajik devam eden hikayesi de trajik bir şekilde son buldu. Olsun Mary, biz seni şeytanlarınla da severiz.

8- Vivien Harmon

Fotoğraf: FX

Vivien’ın yaşadıklarından sonra kim daha çok acı çekiyor tartışmayalım bence! Kocası tarafından aldatıldı, sonra “Hadi yeni bir hayata başlayalım!” dedi ama hayaletli bir eve yerleşti, bir hayalet tarafında hamile bırakıldı, kızını kaybetti. Sonrası zaten malumunuz. Kadıncağızın ruhu tabii ki huzur bulmaz!

9- Violet Harmon

Fotoğraf: FX

Çekmediği dertlerin kalmadığı bir diğer üzücü karakterimiz de Violet… Öyle ki öldü ama aylarca öldüğünün farkında bile olmadı. İşte bunlar hep dram!

10- Hypodermic Sally McKenna

Fotoğraf: FX

Sally’ciğimizi tüm yaptıklarına rağmen hepimiz çok sevdik, çünkü neden sevmeyelim? Yaşattıklarının yanında yaşadıklarına hepimiz şahit olduk. Aşk da suç mu be?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı