Racon Ailem İçin Başlıyor!

3 dakikada okuyabilirsiniz

 

Racon Ailem İçin Bu Akşam İzleyicisiyle Buluşuyor

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği, yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni kazanan “Racon – Ailem İçin” dizisi bu akşam izleyicisiyle buluşuyor.

 

 

Adaleti sağlamak için hayatını ortaya koyan bir adamın, çevresine ve ailesine de adil olabilmek için verdiği mücadeleyi konu edinen “Racon – Ailem İçin”in güçlü kadrosuyla, hikayesiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanıyor. 

Hikayesi Ahmet Ümit’e ait olan “Racon Ailem İçin” dizisinin kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Sezin Akbaşoğulları, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi birbirinden başarılı oyuncular rol alıyor.

 

 

Müzikler de Hollywood’dan

Senaryosunu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’nun yazdığı, “Racon Ailem İçin” dizisinin afişlerini Game of Thrones ve Fifty Shades Of Grey ve True Blood gibi başarılı yapımların afiş tasarımlarını yapan Ali Aydın hazırladı. Başarılı oyuncu kadrosuyla olduğu kadar, hikayesiyle de izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanan “Racon Ailem İçin” dizisinin müziklerini de yine Hollywood’da kendini kanıtlayan Hasan Özsüt hazırdı.

 

 

Kısaca Hikaye

Adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korman, bir gün hayatını adadığı bu gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark eder. Ancak bunu anladığında ailesi neredeyse tamamen dağılmıştır. Ailesini tekrar bir araya toplamaya çalıştığında ise geçmişten gelen güçlü bir düşman, aşık olduğu kadını da kendisine düşman ederek, ailesi  ile birlikte onu artık çıkmak istediği bu dünyanın daha da derinlerine çekecektir. 

 

 

 1. Bölüm Özeti

Geçen on yılın ardından hapisten çıkan Kenan Korhan, doğup büyüdüğü mahalle olan Atmacaderesi’ne geri döner. Fakat hiçbir şey geride bıraktığı gibi değildir. Kızı Yağmur, evden ayrılmış, kendisine ailesinden uzakta yeni bir hayat kurmuştur. Oğlu Adnan, acımasız düzene ayak uydurmuş, haksızlıkla savaşma çabasını yitirmiş, neredeyse safını değiştirmiştir. Kenan’ın tek amacı her şeyi bırakıp dağılmış ailesini yeniden bir araya toplamaktır. Ama bu hiç kolay olmayacaktır. Bugüne kadar adaleti kendi vicdanında tartmış olan Kenan Korhan, şimdi kendini değişen, yozlaşan bir dünyanın içindedir ve bu dünyaya ayak uydurması kolay olmayacaktır. Eski defterler açılacak, eski aşklar tekrar canlanacak yeni ve büyük düşmanlarla karşılaşacak ve ne kadar isteselerde geçmişi onun peşini bırakmayacaktır.

 

 

 “Racon Ailem İçin”, bu akşam saat 20.00’de ATV’de başlıyor!

Diziyle ilgili her şeyi buradan takip et, gel muhabbete katıl.

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.