Merakla beklenen yeni dizi Kara Kutu başlıyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Pana Film’in yapımını üstlendiği, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem, yönetmenliğini ünlü isim Serdar Akar’ın gerçekleştirdiği Kanal D’nin yeni dizisi Kara Kutu bu akşam ilk bölümü ile ekranlarımıza geliyor! 
 


 

Başrollerinde Orhan Kılıç, Deniz Uğur, Ali Kaptanlar, Sümeyra Koç, Şevval Sam, Kerem Alışık, Sema Atalay, Hazım Körmükçü, Remzi Evren gibi usta oyuncuların rol aldığı Kara Kutu, hafızasını yitiren eski bir istihbaratçının yaşam öyküsünü anlatacak. Dizi aksiyon dolu sahneleri ile dikkat çekerken aynı zamanda bir aşk hikayesini de içinde barındırıyor.
 


 

 

Peki Kara Kutu’nun ilk bölümünde N’oluyo?

 

Mehmet, çok sevdiği karısı Canan’ı doğumuna az süre kalmasına rağmen Irak’a yapacağı bir iş seyahati sebebi ile yalnız bırakmak zorunda kalmıştır. Mehmet Irak’ta bilindik bir iş seyahatinden daha farklı görüşmelerde bulunur.
 


 

Bir kaç gün sonra Mehmet’in hem iş arkadaşı hem de yakın dostu olan Reşit, kötü bir haberle Canan’ı ziyaret eder. Mehmet, şantiyeyi basan köylülerin saldırısı sonucunda hayatını kaybetmiştir. Bu kara haberin arka planındaki kan donduran gerçek ise her şeyin başlangıcı olacaktır. Canan, eşi Mehmet’in öldüğüne asla inanmamakta ve onu bir gün bulacağı umudunu hiç yitirmemektedir. Mehmet ise bambaşka bir hayata yeni bir kimlikle başlayacak, üstelik Mehmet’in bu yeni hayatı eskisinden çok da tehlikeli ve karmaşık vaziyettedir. 
 

 

Kara Kutu hakkında daha fazla haber için aşağıdaki butonu kullanarak diziyi takibe alabilirsin. ‘Dizi yeni, birileri hatırlatsa’ dersen buradan hatırlatmanı koy. Biz sana unutturmayız!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.