Kara Kutu 2. bölümde N’oluyo?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ekranlarımızın yeni dizisi Kara Kutu 2. bölümü ile Salı akşamı 20:00’de karşımızda olacak. Peki 2. bölümde neler olacak? 

 

Karıştığı cinayet yüzünden Mehmet iyiden iyiye tedirgin hale gelmiştir. Geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, olan biteni kafasında çözmeye çalışmaktadır. 

Mehmet’in rüyasında gördüğü telefon eşi Canan’a aittir fakat Mehmet’in kime ulaşmaya çalıştığından haberi yoktur. Mehmet’in geçmişine dair detayları Hasan’dan öğrenmeye çalışan Zeynep, duyduğu her cevapla işler daha da karışık hale gelmek üzeredir. Mansu’un ölümü üzerine şüphelenen teşkilatta olayın üzerine gidilmesi için bir ekip kurulmuştur. Cevahir ve Reşit ise durumu örtbas etmek için çalışmalara başlamışlardır. 

Tekin, Barış ve Mehmet’in aynı kişi olduğunu fark etmesi ile konuya ilgisi daha da artmış durumdadır. Adalet ve Salim Mehmet’i arayan iki adam tarafından tutsak edilir. Adamlar aradıkları cevapları Adalet ve Salim’de bulabilecekler mi? Ortaya çıkan duruma Tekin’in de şahit olmasıyla işler iyice karmaşıklaşırken Mehmet, öldürdüğünü düşündüğü birisi için araştırmalarına devam ederken hiç tanımadığı fakat sürekli yakınında olmuş iki kişi ile karşılaşıyor.

Kara Kutu hakkında daha fazla haber için aşağıdaki butondan diziyi takibe alabilirsin, ‘Birisi hatırlatsa!’ dersen buradan hatırlatmanı koyabilirsin. Biz sana unutturmayız!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.