Ulan İstanbul’un 38. Bölümünde N’oluyo?

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

 

Firuz’un çıkardığı engeller yüzünden bir türlü evin ve dükkanın mührünü kaldıramayan ekip, konağın bahçesinde yaşamaya başlar. Ne yapıp edip Firuz’dan kurtulmak için çabalayan çetenin hedefinde Firuz’un kare asındaki üçüncü isim olan eski istihbaratçı, emekli albay Cem Büyük vardır.

 

 

Cem Büyük, Firuz’un bürokratik işlerinin arkasındaki gücüdür. Ceyhun’un görevden alındığını öğrenen Şehriban ise durumdan haberdar olduğunu kimseye belli etmez. Oğlunun bir şey gizlediğini düşünen Şehriban, Ceyhun’u takip etmeye başlar. Cem Büyük operasyonu için nakit paraya ihtiyacı olan çete, çalmadan kazanmayı beceremeyince akıllarına iddia manyağı Karhan gelir.

 

 

Ekip, para kazanmak için Karhanla çeşitli oyunlar üzerinden iddiaya girerler. Kandemir’e olan aşkından vazgeçmeyen Maşuka ise Kandemir’i kıskandırmak için yaptığı küçük oyunla farkında olmadan ekibe büyük bir iyilik yapar.

 

 

Ulan İstanbul’la ilgili en sıkı muhabbetleri buradan takip et!

 

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.