Kenan İmirzalıoğlu’ndan yeni proje!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Ay Yapım, başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı yeni projesi için hazırlıklara başladı.  Senaryosunu Ertan Kurtalan’ın yazdığı ve İmirzalıoğlu’nun bir Osmanlı akıncısını canlandıracağı proje yaz aylarında İtalya’da çekilecek.


Fotoğraf: ATV

Ay Yapım’ın yeni projesi, II. Viyana Kuşatması sırasında İtalya’nın Moena köyüne giden ve köyü özgürleştiren bir Osmanlı akıncısının hikayesini konu alacak. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolde olacağı projenin tamamı yaz aylarında İtalya’da çekilecek. Senaryosunu Ertan Kurtalan’ın yazdığı projede, Kenan İmirzalıoğlu “Il Turco” lakabıyla anılan kahraman Osmanlı akıncısını canlandıracak.


Fotoğraf: Hürriyet

Daha önce “Osmanlı Yandım Ali” filminde “Tahtacızade Yandım Ali” rolünü başarı ile canlandıran Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projesinde canlandıracağı “Il Turco” karakterinde nasıl bir performans ortaya koyacağını merakla bekliyoruz! Tahminimiz yine insanların aklına kazınacak bir rol olacağı! Filmin yeni ayrıntıları, fragmanları ve diğer haberlerini de gözümüz yollarda bekliyoruz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.