Narcos’a n’oluyo! Hiç bir yerde bulamayacağınız yeni bilgiler!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Netflix’in, yüksek beklentilerle yayına giren ve aslında belli bir kitle tarafından da büyük saygı ile karşılanan dizisi Narcos’dan gelen bilgiler üzerine size söyleceğimiz bir kaç şey var. Lafı dolandırmaya hiç niyetim yok, ödüllü dizimiz Narcos ne yazık ki umduğumuz tarihten daha da geç yayına girecek ve tüm bu yüksek beklentiye, büyük sevgiye rağmen kötü haber şu ki, 2, sezon dizinin son sezonu olabilir. ?

 

Aslına bakarsanız bir çok kişi gibi bizim de beklentimiz, dizinin ilk gösterime girdiği tarih olan 15 Ağustos 2015 tarihine paralel bir şekilde 15 Ağustos 2016 tarihinde bizlerle buluşmasıydı ancak görünen o ki bu iyimser bir tahminden daha fazlası değil… Kolombiya, Bogota’da çekimleri başlayan dizide normal akışa göre Pablo’nun ölümüne her geçen gün yaklaşmamız gerekiyor fakat 2. sezon hikayesini halen netleştiremeyen yapım kilit adamımızı sandığımızdan daha önce bulutların üstüne gönderebilir yada yerin altına… Artık o kadarını bilemiyor ve ilgilenmiyoruz ancak bir taraftan da adamımız Pablo Escobar rolündeki Wagner Moura ile yaşanan anlaşmazlıklaran dolayı kendisini dizide tutmakta zorlanıyorlar ve tüm bu nedenlerden dolayı yapımcılar en iyi yaptıkları şeyi yaparak karakterin hayatına son verebilirler ve elbette bu da dizinin sonu demek.

 

Dizinin yapımcılarından Eric Newman konu ile ilgili düşüncelerini “Dizinin kurgusu, 15 yılı kapsayan bir zaman dilimini ilk sezonda anlatıyor. 1992 Yazında, Pablo Escobar’ın kaçtığı noktada ise, artık Escobar’ın 18 aylık ömrü kalmış oluyor. Bu da bizim değiştirebileceğimiz bir şey deği.” şeklinde ifade etti. Newman ayrıca “Narcos” hikayesinin bitmek üzere tasarlandığını, konunun sündürülerek uzatılması ile bir 3. sezon çıkartılmasının uygun düşmeyeceğini ekledi. 

 

Siz yine de çok umutsuzluğa kapılmayın, Escobar’ın ölümü sektörü ve karteli bitirmediği için bir şekilde devam etme olasılığı mümkün ancak o hali sizi ne kadar memnun eder hiç bir fikrimiz yok. Sonuçta daha önce Homeland dizisi Damian Lewis olmadan hayatına devam edebilmişti. Üstelik bu kounda karar verecek insanlardan biri olan Eric Newman’ın da bu konuda bazı fikirleri var. İnternet dünysı ise çoktan Netflix’in diziyi American Crime Story benzeri bir seçkiye dönüştürebileceği fikrini tartışmaya başladı bile. Bakalım, zaman neler gösterecek…

     

 

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.