Sabah kahvaltınızı Deadpool’lu ister miydiniz?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bamboota and Elliot Fernandez adlı grafik sanatçıları “Süper Kahramanlar kahvaltı masalarımıza gelse süper olur!” demişler ve ortaya çok şirin illüstrasyonlar çıkarmışlar. Baştan söyleyelim, bunlar henüz market raflarında bulunmuyor. Ancak en kısa zamanda bir girişimci bu işe el atabilir! Bakalım listede hangi kahramanlarımız, hangi renk kutularla buluşmuş!

Iron Man

Nick Fury aksesuarı da hediyesi! İçinden bir sürpriz çıkabilir gerçi, ne de olsa konu Iron Man!

Thor

Ballı, fındıklı,sütlü be “arkadaş canlısı” bir kahvaltıya ne dersiniz? Hem de sağlıklı, içinde Thor’un çekicinin replikası da var. Valla güzel, keşke bizim olsa!

Captain America

“Kahramanların Kahvaltısı” bir Pazartesi sabahı sizinle olsun istiyorsanız Captain America’lı mısır gevreğinin gerçek olmasını dileyin bizce! İçinden oyun kartları da çıkacak, nefis!

Deadpool

Kiraz ve yaban mersini aromalı, marshmellow’lu bir kahvaltılık seçeneğine ne dersiniz? Üstelik içinde “Katana Spoon” hediyesi de var. Deadpool’un kendine özel kahvaltı konsepti bile farklı, çok seviyoruz! (Gerçi Pancake de olurdu ama olsun!) 

Hulk

İçinde “şişme punch-bag” hediyesi var, fındıklı ve bol enerji veren formülü de bonusu! Sabah sabah Hulk gibi olup, Pazartesi sabahına bile bir yumruk atmak istiyorsanız ideal bir seçim!

Bonus:

Groot

Kakaolu, ballı, altı mineral etkili ve esprili bir dili olan bir sabah gevreği için Groot tercihiniz olabilirdi! Ne de olsa kimisi sabaha enerjik de olsa sakin ve doğal başlamak isteyebilir!

Kaynak: Geeksaresexy

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.