Big Brother Türkiye yarışmacıları şimdi ne yapıyor?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Big Brother Türkiye biteli bir haftayı geçti ve henüz yarışmacılardan herhangi birini tv ekranında hiç görmedik. En son final gecesi hepsini bir arada gördüğümüz ve az da olsa bir kitlenin üç ayını beraber geçirdiği yarışmacılar şimdi ne yapıyorlar? Proje bazında çok bilgi sahibi olamazsak da Instagram hesaplarına bir göz atıp sizin için ne yaptıklarına bir göz atalım istedik. Buyurun hep beraber stalklayalım!

Gökçen Yurt

 

Dostluk ??????

gökçen Yurt (@gokcenyurt) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Evin en çok konuşulan ismi Gökçen evden çıktıktan sonra Rezan’la dostluğunu pekiştirmiş görünüyor. Evdeki o bağırış çağırış, o büyük kavgalardan sonra ikisi yanyana. Küçük bir not da eklemek gerekirse hesabına göz attığımızda kankasu İdil’den ise bir iz yok. 

Rezan Denizmen

 

Vee işte benim ödüllerimmmm?????? @aliyasinozegemen @gokcenyurt @demirkirilmaz @bigbrotherturk @endemolturkey @startv

Rezan Denizmen (@rezandenizmen) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Rezan evden çıktıktan sonra mutluluğu yakalamış görünüyor. Evdeki aşıklar toplanmışlar ve mutlular. Rezan’ın hesabında da İdil ve Arsel’den bir iz yok. Varsa yoksa Yasin ve Gökçen.

Yasin Özegemen

 

Akıl aşkta olunca; dışarıya kulaklar sağır, gözler kör olur. @rezandenizmen

Ali Yasin ÖZEGEMEN Official (@aliyasinozegemen) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yasin aşık, yasin mutlu. Evin stresi geçmiş. Mutluluk gözlerden okunuyor. Ne kadar sürer bilmiyoruz ama şimdilik her şey yolunda gibi.

Tuğra Özer

 

Büyük dostluklar kavgayla başlar ???? @fundaguven_

@tugraozer tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Tuğra ile Funda evde en ateşli kavga edenlerden ikisiydi. Dışarıda rüzgar tersine esmiş, dost olmuşlar. Göndermelere kalkan olarak da “Büyük dostluklar kavgayla başlar.” diye de not düşmeyi ihmal etmemiş Tuğra.

Funda Güven

Finalden sonra Sinan, Tuğra, Seda ile beraber toplanılmış, bir yemekler bir dedikodular. Kameralar olmadan sohbet daha tatlıdır eminim.

Sinan Barış Aydemir

 

Hüseyin Abi Bize Gelmiş Hoşgelmiş. @huseyinkantarci @3yupaydemir

Sinan AYDEMİR?? (@sinanbarisaydemir) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yarışmanın birincisi, tatlıya tuzluya karışmayanı Sinan çıktıktan sonra dilinden düşürmediği Hüseyin abisine kavuşmuş. Bundan sonra kendisini ekranda görürmüyüz bilemem ama yarışmanın en kârlı çıkanı kendisi.

Seda Gümüşçü

 

Sizi cook seviyorum ¦

Seda Gümüşçü ¦¦¦ (@seda_gumuscu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yarışmaya iki kere giriş yapan Seda dışarıda daha mutlu görünüyor. Gerçi sürekli gelen olumsuz yorumlardan da baya bunalmış. Final sonrası Onur’la beraber hiç fotoğrafı yok. 

Onur Aydemir

BBTR’nin finalistlerinden Onur, en çok merak edilen yarışmacılardan. Seda ile ilişkisi ne durumda, çıktıktan sonra ekranda tekrar görebilecek miyiz soruları soruluyor sürekli. Evden çıktıktan sonra hiçbir BBTR yarışmacısıyla tek bir karesi bile yok hesabında. Galiba bir projede yer alacak, bekleyip göreceğiz.

İdil Naz Kaluç

İdil ve Arsel yarışmadan çıktıktan sonra diğer yarışmacılardan kendilerini soyutlamış görünüyorlar. Diğerleri ile tek bir pozu yok İdil’in. Altına yazılan mesaj da manidar: Biz bize yeteriz.

Not: Ben içeriği hazırlarken İdil bu fotoğrafla beraber Arsel’le olan bütün fotoğraflarını kaldırdı Instagram hesabından. (Buraya magazin programı gerilim müziği gelecek. Yoksa ayrılık rüzgarlarımı esiyor!!!)

Arsel Şentürk

 

Sizin sampiyonunuz oldum bana yeter ????

Didi (@arselsenturkk) tarafından paylaşılan bir video ()

Evden çıktıktan sonra hayranlarına selam gönderen Arsel’in hesabında İdil’le fotoğrafları vardı. Ben bu içeriği hazırlarken bu fotoğraflar silindi. Hayırdır inşallah!

Demir Kırılmaz

 

Sizii ben yerimm ?? @rezandenizmen @aliyasinozegemen

SorryIMadeMyOwnRules ForMyLife (@demirkirilmaz) tarafından paylaşılan bir video ()

Big Brother’ın ayrılmaz üçlüsü yine beraberler. Doğumgününde Demir’i yalnız bırakmayan Yasin ve Rezan’la beraber kısa bir görüntü yayınlamışlar. Demir ile Gökçen’in beraber pozu yok. Pek bir ilişki halinde değiller sanırım.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.