Kara Kutu 3. Bölümde N’oluyo?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yaşadığı hafıza kaybından önce evli ve çocuklu olduğunu öğrenen Mehmet, durumunu kabullenmeye çalışırken eski hayatı peşini bırakmamakta, daha büyük sorunlar doğurmaktadır. İşler daha fazla karışmadan duruma son vermeye çalışan Cevahir ve Reşit bir yandan da durumu anlamaya çalışmaktadırlar.

Mehmet’in hayatta olduğunu öğrenen teşkilatta sonucu merak edilen bir acil durum toplantısı yapılır. Gizli görevde olmasına karşın Zeynep, Mehmet’in gerçek ailesi ile karşılaşmalarını kıskanmaya, işine duygularını karıştırmaya başlamıştır.

Ormana kaçan Macit kurtulmak için mücadele ederken imdadına birisi yetişir. Tekin ise düştüğü karmaşık olaylar zincirinden Mehmet’i kurtarmak için daha fazla çalışmaya başlamıştır. Kendisi için kimsenin canını tehlikeye atmasını istemese de Mehmet, Macit ile bir kez daha karşı karşıya gelmek zorunda kalacak, varacakları noktada da yalnız olmayacaklar.

Kara Kutu hakkında daha fazla haber için diziyi takip etmeyi unutma! Yeni bölümleri kaçırmamak için buradan hatırlatmanı kur, biz sana unutturmayız!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.