Anadolu Break turnesinin keşif yolcuğu ve perde arkası 360 TV’de!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Dünyaca ünlü breakdans yıldızlarının Anadolu Break turnesi kapsamında çıktıkları keşif yolculuğunu anlatan “Anadolu Break Adımların Ötesinde” ve belgeselin ardından sahneye konan Red Bull Anadolu Break gösterisinin perde arkası görüntülerine yer veren “Red Bull Anadolu Break Behind The Scenes” belgeselleri 360 TV’de izleyiciyle buluşuyor. 9 Nisan Cumartesi günü saat 16.50’de gösterilecek olan belgesellerin ekranda yayınlanmasının ardından geçen yıl seyirciden yoğun ilgi gören gösteri de ikinci kez turneye çıkacak.


Fotoğraf: Redbull

Geleneksel dansları breakdansla buluşturan Red Bull Anadolu Break dans gösterisinin keşif yolculuğu Anadolu Break Adımların Ötesinde ve gösterinin perde arkası görüntülerini yansıtan Red Bull Aandolu Break Behind The Scenes belgeselleri televizyon seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Her iki belgesel de 9 Nisan Cumartesi günü saat 16.50’de 360 TV’den izlenebilecek.

Dünyaca ünlü break dansçılar Brezilyalı Neguin ve ABD’li Roxrite’ın, Türkiyeli Kadir “Amigo” Memiş ile birlikte, Anadolu’nun özgün danslarına yaptıkları keşif yolculuğunu anlatan Anadolu Break Adımların Ötesinde belgeselinde dünyanın önde gelen breakdans ekiplerinden biri olan Flying Steps’in kurucularından Kadir Memiş “Amigo” ile Neguin ve Roxrite, breakdanstan öğrendiklerini Anadolu coğrafyasında yerel halkla olan karşılıklı etkileşimleri içinde zenginleştiriyor ve seyirciye kültürel karşılaşmanın ne kadar değerli olabileceğini gösteriyor. Dansçılar belgeselde İstanbul’dan Aydın’a, Antalya’dan Kars’a uzanan ilginç bir yolculuk gerçekleştiriyor. Bu belgeselin ardından Red Bull Anadolu Break gösterisi doğuyor ve sahnelenmeye başlanıyor.


Fotoğraf: Redbull

Gösterinin ikinci filmi Red Bull Anadolu Break Behind The Scenes de, 2015 yılında seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Red Bull Anadolu Break dans gösterisinin perde arkasını mercek altına alıyor. Seyirci bu belgeselde, dansçıların hazırlık sürecine, yaşadıkları heyecana ve eğlenceli anlarına tanıklık ediyor.


Fotoğraf: Redbull

Belgeselleri 360 TV’de izledikten sonra, gösteriyi de sahnede izleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için www.redbull.com/anadolubreak sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.