Arif Diren canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Kırgın Çiçekler’in Güney’i Arif Diren’i nasıl bilirsiniz? Asi, komik, aşık, inatçı ve sadık? Evet, Güney karakteri Songül’e olan aşkıyla çok değişti, şımarık zengin çocuğundan bambaşka bir adama evrildi. Düşündük taşındık, Güney’den sonra Arif Diren nasıl bir karakteri canlandırsın isterdik? İşte aklımıza gelenler!

Dönem Dizisinde İsyankar Bir Genç


Fotoğraf: Arif Diren Instagram

1970’li ya da 1960’lı yıllarda geçen bir dizide düzene, olan kötülüklere karşı çıkan ve dünyayı değiştirmeyi kafasına koyan bir genci canlandırsa güzel olmaz mıydı? Kendine ait kullandığı cümleleri, giyim tarzı ve isyankar ama idealist karakteri ile karşısındaki “kötü” adamlara diz çöktüreceğine eminiz, haksız mıyız? Dizi değil de film olsa daha bir güzel olur!

Milyoner


Fotoğraf: Arif Diren Instagram

Ailesinden gelen serveti en iyi şekilde yöneten, zaafı güzel kadınlar ve arabalar olan bir genç milyoneri canlandırsa nasıl olurdu? Ailesinin “düzgün giyin, ailemize yakış!” gibi sitemlerine karşı toplantılara spor kıyafetlerle, şapkalarla gittiğini düşünün. İşe aldığı insanları da sıradan insanlardan seçse ve kendi dünyasını baştan yaratsa bence bayıla bayıla izlerdik! Keşke komedi yanı ağır basan böyle bir dizi olsa da kendisini izlesek!

Futbolcu


Fotoğraf: Arif Diren Instagram

Fakir mahallelerden, dünyanın en büyük stadyumlarına doğru devam eden bir yolculuk… Futbol takımının top toplayıcısı çocuğun takım kaptanlığına uzanan hikayesini izlemek nasıl olurdu? Evet sizin de aklınıza Arda Turan gelmiş olabilir! Bir dizide ya da filmde Arda Turan’ın hayatını ya da bağımsız bir futbol oyuncusunu canlandırsa hiç fena olmazdı! Tabii buraya bir de sonu mutlu biten bir aşk hikayesi eklenecek!

Gizli Görevde Bir Polis


Fotoğraf: Arif Diren Instagram

Bir mafya babasının ya da uyuşturucu kaçakçısının peşinde bir polis… Görevi gizli çünkü açığa çıkarsa ailesinden birinin de peşinde olduğu ortaya çıkacak! Hem babasının intikamını almak hem de doğru bildiklerini kanıtlamak için gözünü kırpmadan tehlikeli görevleri kabul eden bir polisi bizce gayet güzel canlandırırdı!

Fotoğrafçı


Fotoğraf: Arif Diren Instagram

Sevdiği kızın her gününü, her anını fotoğraflayan ve ona biraz takıntılı bir fotoğraçıyı canlandırsa güzel olmaz mıydı? Önce aşık olduğu kızın korkmasına neden olan bu davranışı sonra büyük bir aşka dönüşse bunu bayılarak izlemez miydik? Bizce Arif Diren bir sinema ya da dizide duygu durumu karışık ama aşkı çok büyük bu karakteri kesinlikle canlandırmalı!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı