The Originals, Klaus ve gel-gitli aşk hayatı!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Aksanına büyülendiğimiz ölümsüz prensimiz Niklaus Mikaelson… Gerçi (Spoiler Alert!!) son bölümde ölümsüzlük heybeti biraz patlasa da karizmasından çizik vermiyor kendisi… Gel gelelim bizim prens biraz da çapkın ne yazık ki! 


GIF: The CW

Bazen karşılıklı, bazen de karşılık bulmadan seviyor romantik adamımız. Ama her daim seviyor. O kadar düşman, kin , öfke, savaş arasında bir yolunu buluyor ve illa ki seviyor. Bu da biz sevenlerini ve izleyenlerini derinden etkiliyor. Onun sevgisini dahi seviyoruz izlerken… Hırçın ama nazik, öfkeli ama yumuşacık o kalbini seviyoruz onun. E tabi bu kalp ve güzellik eninde sonunda karşılık buluyor , ona hayır demek ne mümkün!


Fotoğraf: The CW

Şimdilerde yeni yeni haberimiz olan baş belası bir aşkla başlıyorum. Aurora De Martel… Yüzyıllar önce olmuş aralarında olanlar, kendileri vampir olduğu için zaman mekan yok tabii! Kızımız psikopat bir aşık, zamanında Klaus için bileklerini kesip intihar etmiş. Aşk bitmiş ama psikopatlık kalmış. Gerçi aralarında olanlara aşk da demek zor bence, Klaus kafasında dönen bin bir türlü tilki eşliğinde yapmış zamanında bir hata… Ruh sağlığından şüphe duyduğum kızımız son bölümle birlikte (Spoiler alert!!) bir üst model köken vampire dönüşmüş bulunmakta ve sanırım kızımızın aşk acısına vesile olan Klaus için kabus daha yeni başlıyor!


Fotoğraf: The CW

Ve sırada benim izlerken en çok keyif aldığım aşk: Caroline Forbes. Nasıl oldu, ne ara oldu anlamadık ama hepimiz sonuna kadar destekledik bu aşkı. Ne yalan söyleyeyim Stefan ile yaşadıkları aşka bir türlü anlam veremezken, Klaus sanki Caroline için tam istediğimiz aşık rolüne girmişti. Caroline Forbes dedim ama muhtemelen ben bu yazıyı yazdıktan kısa süre sonra (Spoiler Alert!!) Caroline Saltzman olarak Alaric ile dünya evine giricek. Ne acı bir son… Klaus ile aşk yaşayan tüm kadınların, Klaus’tan sonra hayatlarına giren erkeklerin iticiliği nedir?!? Caroline ile Klaus arasındaki aşkın bir nevi sembolü olan at resmini hatırlayanlar el kaldırsın. Hevesimiz kursağımızda kalmış be kardeşim. Diziler ayrılınca yollar da ayrılırmış!


Fotoğraf: The CW

Eğer Hayley Marshall-Kenner’ı bu listeye koymasaydım gece huzurlu uyuyamayacaktım. Tamam aralarında masalsı bir aşk falan olmadı. Ama tüm mistik dünyayı alt üst eden, dünya çapında dillerden düşmeyen, herkesin şaşıp kaldığı bir gerçek var ki bu da minik bebeğimiz Hope. Bir vampir asla doğum yapamaz gerçeğini beynimizde allak bullak eden bir kadın bu. Gerçekten karakterine olan hayranlığımı söylemeden geçemeyeceğim. Allah rahmet eylesin ölünün arkasından konuşmuş gibi olmayalım ama Kenner soyadından en sonunda kurtulmasıyla derin bir nefes aldık hepimiz. Klaus’un kızının annesi olarak Hayley’i bu listenin baş tacı ilan ediyor ve Klaus’ın abisi Elijah ile ona mutluluklar diliyorum.


Fotoğraf: The CW

Son olarak Klaus’un son ve sanırım en güçlü aşkı olan Camille O’Connell. “Öyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadan nasılda bağladın beni,hani bi geldin bi kayboldun, esrarlı mağrurdun aklıma sardım seni” misalı bir aşk… Öyle naif, öyle uzaktan sevdi Klaus Cami’yi. Belki de bu yüzden bize de sevdirdi kızımızı. Aralarındaki aşk imkansız mı dersiniz? Ruh hastası Aurora elini ayağını çekebilirse çiftimizin üzerinden, belki o zaman kavuşabilirler. Kim istemez ki Klaus gibi birinin sürekli sizi koruyup arkanızı kollamasını? Fazla naz yaptı bu kız yahu. Fazla naz aşık usandırır. Bulmuşsun taş gibi çocuğu, bence şansını fazla zorlama prenses!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı