The Originals’ın son bölümü bize neler anlattı?

2 dakikada okuyabilirsiniz

“Klaus: Öfkemi dindirdin. İçimdeki iyiliği uyandırdın. Ve geçen zaman içinde unuttuğum onca kişinin aksine, senin varlığını beraberimde taşıyacağım…

Camille: Sanırım, bu da beni ölümsüz yapar…”

Son bölümü izlemediysen bundan sonrası spoiler içerir, bizden söylemesi!


GIF: Tumblr 

Ağlattın be Cami… O nasıl bir bölümdü öyle yahu. Duygusallığın hat safhada olduğu bu bölümde gerçekten çok sağlam ağladım. Bunun olacağı yönünde söylentiler vardı ama ne yalan söyliyim cidden beklemiyordum öleceğini. Tamamen içine girmişti dizinin, Mikaelson ailesinin bir ferdi olarak benimsemiştik onu da. Yaptığı onca fedakarlıktan sonra, Hayley’nin de dediği gibi ‘’bundan daha iyisini hak etmiştin’’.


GIF: Tumblr

O veda sahnesi gerçekten bu ölümsüz aşkın hak ettiği bir sahne oldu ama. En azından vedalaşma şansları vardı. Mutluydu Camille. Mutlu ve huzurlu ayrıldı aşkının kollarında. Bu kadar klişe bir ölüm sahnesi ne kadar kusursuzlaştırılabilirse, o kadar kusursuzlaştırmışlar. Onca nefretin savaşın arasında, biz Klaus severlerin aslında çok iyi bildiği o duygusal, aşık Klaus’u bu kadar yoğun görmek, durumu daha da dramatikleştirdi tabi ki.


GIF: Tumblr

Ölen Cami’nin arkasından dostlarının gerçekleştirdiği veda sahneleri ise artık duygusallığımızın ve gözyaşlarımızın bizi alıp götürdüğü doruk noktasıydı. Özellikle Hayley’nin vedası beni çok etkiledi. ‘’Artık küçük kızım seni asla tanıyamayacak.’’ dedi Hayley. Dostunu kaybettiğini,yaşadığı acıyı, hissettiklerini, hissettirdi bize de.


GIF: Tumblr

Yazık oldu be Cami… Peki şimdi ne olacak dersiniz? Tabii ki bunun intikamı alınır, savaş daha da alevlenir, Klaus’un öfkesi artık dindirilemez bir seviyeye ulaşır. Son dakika şoku olarak Davina’nın ölümü peki? Camille’nin şokundan, Davina’yı pek idrak edemedik sanki ama kız resmen öldü değil mi? Kol bu andan itibaren bambaşka bir nefretle karşımıza çıkacaktır. Benim asıl düşündüğüm ise Marcel Camille için gözyaşı dökerken, Davina’nın ölüm haberini alınca ne Klaus Marcel’i durdurabilecek, ne de Marcel Klaus’u durdurabilecek. İşler fena kızışıyor. Savaş yeni başlıyor. Bizler içinde daha da heyecanlı bölümler gelecek gibi görünüyor. Ama bıraksınlar da bir süre yasımızı tutalım. Başımız sağolsun…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı