Ünlülerin Instagram’da En Beğenilen Fotoğrafları!

3 dakikada okuyabilirsiniz

İnternetin büyülü dünyası eskiden olduğu gibi sadece evdeki, işteki, internet kafedeki bilgisayarlarla sınırlı değil. Artık hepimizin en az bir sosyal medya hesabı, akıllı telefonlarımızdan takip ettiğimiz yüzlerce insan var. Ünlülerin renkli dünyasını takip etmek için sadece magazin programlarını da beklememize gerek yok üstelik, hepsinin bizim olduğu gibi sosyal medyada bir hesabı var; bunlardan en ilgi çekici olanı da Instagram hesapları! Peki takip ettiğimiz ünlülerin Instagram’da en çok beğenilen fotoğrafları sence hangileri? İşte listemiz, gel beraber bakalım!

Barış Arduç

 

??

Barış Arduç (@arducbrs) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kiralık Aşk’ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç, arabada çektiği bu selfie ile takipçilerinin en çok beğendiği fotoğrafını paylaşmış oldu!

Burak Özçivit

Yakışıklı jönlerimizden Burak Özçivit, paylaştığı bu fotoğrafın altına herhangi bir yorum bırakmamış olsa da etkileyici bakışlarını beğenenlerin sayısı bir hayli fazla!

Hande Erçel

 

Dokundukları yeri güzelleştiriyorlar?? onlar best! @cigdemyener @hakankyancicek

Hande Erçel (@handemiyy) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Son dönemin başarılı ve bir o kadar da güzel oyuncularından Hande Erçel’in instagram hesabındaki en beğenilen fotoğrafı huzurlarınızda…

Elçin Sangu

 

Hasta,yorgun ama mutlu adlı çalışma..bugün mis gibi Cuma??

ELÇİN SANGU (@elcinsangu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu’nun “hasta, yorgun ama mutlu” isimli fotoğrafı takipçilerinden aldığı beğeni sayısı ile Instagram hesabının gözdesi olmuş!

Aslı Enver

 

?? @muratboz

Asli Enver (@aslienver) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Oldukça ses getiren bu fotoğrafta Aslı Enver’e Murat Boz eşlik ediyor. Açıklama kutucuğunda ise bir kalp emojisi var!

Serenay Sarıkaya

 

??

serenayss (@serenayss) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Sarışın güzellerimizden Serenay Sarıkaya, ayna karşısında çektiği bir selfie’nin en beğenilen fotoğrafı olacağını tahmin etmiş midir dersiniz?

Fahriye Evcen

Son zamanlarda yer aldığı kozmetik reklamındaki güzelliğiyle adından oldukça söz ettirmeyi başaran esmer güzel Fahriye Evcen’in en beğenilen fotoğrafı işte bu selfie’si!

Çağatay Ulusoy

Rol aldığı sinema filminde değişen imajıyla dikkatleri üzerine çeken Çağatay Ulusoy, fotoğraf makinesiyle beraber verdiği bu poz sayesinde beğeni sayısını uçurmuş!

Kıvanç Tatlıtuğ

Ülkemizin tescilli yakışıklılarından Kıvanç Tatlıtuğ, uzaklara dalıp gitmiş! Fotoğraftan haberi var mıydı bilinmez fakat bu poz ile Instagram hesabının gözdesi olmayı başarmış!

Kerem Bürsin

 

#keremlovesmavi…yes I do 😉

Kerem Bursin (@thebursin) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, Mavi’nin katalog çekimleri sırasında çekildiği bir fotoğrafı #keremlovesmavi etiketiyle paylaştı ve bu kare Instagram hesabının en beğenileni oldu!

İlker Kaleli

 

Cok tesekkurler, iyi geceler… #poyrazkarayel F: @umitcakmaksoy

ilker kaleli (@ilkerkaleli) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Rol aldığı Poyraz Karayel dizisindeki meşhur evlenme teklifi sahnesini Instagram hesabında da görmek isteyen İlker Kaleli, bu fotoğrafı paylaştı ve beğeni sayısı fırladı!

Hande Doğandemir

 

fotoğraf: @serhathayri

hande doğandemir (@handedogandemir) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bir derginin kapağını süslemesi için yapılan çekimlerde Hande Doğandemir’in en beğendiği fotoğraf bu olmuş ki Instagram hesabında paylaşmak için bir an bile düşünmemiş! Takipçileri de onunla aynı fikirde gözüküyor.

Şükrü Özyıldız

Kış Güneşi dizisindeki performansıyla adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, şapkası ve gözlüğüyle harika gözüküyor!

Yasemin Kay Allen

 

Buddies buddies buddies! Love these people.. #serefmeselesi #kerembursin #summerishere #becausewerehappy

Yasemin Allen (@yaseminkayallen) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ekranların sıradışı dizilerinden 46: Yok Olan’daki performansıyla göz dolduran Yasemin Kay Allen’ın, eski partneri Kerem Bürsin ile çekildikleri bu kare Instagram hesabındaki en gözde fotoğraf!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.