Kerem Bürsin ve Yasemin Allen’in yeniden bir araya gelebileceği beş proje!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz yıl ekranlara bir aile dramı olarak merhaba diyen ve zamanla suç, adalet, aşk gibi kavramlara yoğunlaşmaya başlayan Şeref Meselesi’nin tutkulu aşıklarıydı Sibel ve Yiğit… Başlarda Yasemin Allen ve Kerem Bürsin’in görsel uyumuna alışamayanlar olsa da zamanla çiftin kat ettiği yol kadar sağlam bir hayran kitlesi oluştu. Yiğit ve Sibel’in talihsiz aşk hikayesi mutlu son ile bitmedi, Şeref Meselesi final yaptı. Fakat ikilinin uyumuna hasret kalanlar, onları tekrardan partner olarak görme hayalinden vazgeçmedi. Biz de düşündük taşındık, olur da yeniden bir araya gelirlerse nasıl projelerde izleriz diye bir liste yapmaya karar verdik! Önden buyurun, beraber bakalım.

Bir Fotoğrafçı ve Fotomodel’in Aşkı

Vücudu ve yüzünün güzelliğiyle nam salmış Yasemin Allen’ı bir çok derginin fotoğraf çekimlerinde gördük, oyuncu olmasına rağmen modellik işinin de altından başarıyla kalkabileceğine kefiliz. Kerem Bürsin ise cool ve prensipleri olan bir fotoğrafçıyı çok güzel canlandırır. Çiftin tanışması bir fotoğraf makinesinin kudretiyle gerçekleşirken, çekimler sırasında yakınlaşmaları, kendilerine engel olmaya çalışırken birbirlerinin çekimine engel olamamaları izlemesi şahane bir görsel şölen olur! Üstelik mesleklerinden dolayı profesyonellik çerçevesinde yaşamak zorunda olmaları, çevredekilerden gizledikleri aşkları hem tutku hem de heyecan yönüyle tam puan alır, hayal etmesi bile güzel!

Yarış Pistinde Aksiyonla Harmanlanmış Bir Aşk

Kerem Bürsin’i önce rol aldığı Güneşi Beklerken adlı dizide bir motora binerken gördük. Kısacık sahnede bile altındaki motosiklet ile olan estetik uyumu hepimizi fazlasıyla etkilerken, rol aldığı Mavi markasının reklam filminde çok daha seksi bir sahnede izledik onu motorsikletiyle… Yasemin Allen’ın ise motorlara olan tutkusunu bilmeyen yok, kendisine ait Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ve magazinciler tarafından seyir halindeyken görüntülenmesi hepimize “Bir kadın bir motorun üstüne ancak bu kadar yakışabilir!” dedirtiyor. Bu ikilinin yeniden beraber rol alacakları projede motosiklet yarışlarına katılmalarına ne dersiniz? Yarış pistindeki kıran kırana mücadele, hem kazanma hırsı hem birbirlerine olan aşkları o ekranı yakar, bizden söylemesi!

Gitarist ve Şarkıcı’nın Tutkulu Aşkı!

Lise yıllarında arkadaşlarıyla kurdukları bir müzik grubunda bas gitar çalan Kerem Bürsin’in bu yeteneğini yakın takipçileri biliyor, geçen yıl başrolünde oynadığı Unutursam Fısılda adlı filmde de bir müzisyeni canlandıran yakışıklı oyuncunun yanına Beyaz Show’da seslendirdiği Hotel California ile hepimizi büyüleyen Yasemin Allen’ı koysak tadından yenmez! Hikaye ise müziğe küsmüş bir adamın şans eseri karşılaştığı kadife gibi bir sese sahip olan kadın ile tekrardan müziğe tutunma çabası olabilir.

Tüyler Ürperten Bir Korku Filmi

Amerika’da oyunculuk yaptığı dönem “Palace of the Damned” ve “Wendigo” isimli korku filmlerinde rol alan Kerem Bürsin’in bu türe aşinalığı söz konusu… Yasemin Allen’ı henüz böyle bir rolde izlemedik ama onun da dehşet verici sahnelerde kelimenin tam anlamıyla “döktüreceğinden” eminiz! Korku filmleri konusunda çok ilerlemiş bir sinemaya sahip olmadığımızı düşünürsek yabancı filmlerden uyarlanan bir projede hiç sırıtmayacaklarını tahmin edebiliyoruz. Etrafına elinde olmadan zarar veren, lanetlenmiş bir adam ile ona aşık olan ve onu bu lanetten kurtarmaya çalışan bir kadının hikayesi ilgimizi çekmez mi?

Ünlü Marvel Kahramanlarını Canlandıracakları Bir Dizi

Son zamanların en popüler yabancı dizileri kuşkusuz ki Marvel kahramanlarını içinde barındıran diziler… Aynı zamanda filmlere de konu olan bu karakterleri sarışın güzel Yasemin Allen ve vücut itibariyle bir süperkahraman olmak için biçilmiş kaftan olan Kerem Bürsin canlandırsa nasıl olur? Kötülere karşı verdikleri amansız mücadelede dövüş tekniklerinin yanı sıra süper güçlerini de kullanabilen iki aşık dünyayı bile fetheder! Birbirleriyle olan kavgaları da oldukça sert, bir o kadar da tutkulu olacağı için bu çifti izlemek bir hayli güzelleşir.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.