The Originals’ın sezon finalinden önce ne yaşandı?

2 dakikada okuyabilirsiniz

İşler hiç iyiye gitmiyor! Onca yaşanılan ölümün ardından kehanetin hala geçerli olduğunu öğrenmek? Lucien ölmesine rağmen, Mikaelson’ların öleceği kehaneti bu sefer bir başkası  üzerinden devam ettirilmekte… Marcel! Tamam Davina’yla aralarında gerçek bir bağ vardı,aile gibilerdi ama Davina’nın ölümünün ona bu denli bir kin getireceğini beklemiyordum açıkçası. Nasıl olur da tüm aileyi öldürecek kadar kendini kaybeder?


GIF: Tumblr

Sağolsun aileye sonradan katılan gizemli ablamız son dönemlerde devamlı olduğu gibi yine son dakikada aileyi kurtaracak hamleyi yaptı ve kehanetin hala geçerli olup olmadığına büyü yoluyla baktı. Ve anlaşılacağı üzere gördüğü şey Marcel’in Hope dahil olmak üzere tüm Mikaelson’ları öldürmesiydi.


GIF: Tumblr

Bu görüntüleri Elijah ile paylaşmasıyla, ne yazık ki ilk başta her ne kadar üzülsek de Marcel’i öldürdü, sandık! Taa ki dizinin son dakikasında, Lucien’ın yarattığı üst model köken serumunu ölmeden önce Marcel’in içtiğini görene kadar. Ah şu hayran kalınası aile sadakatinizin,sizin sonunuzu getirdiğini görmek ne acı verici… Ve yine kendi ellerinizle yarattığınız bir düşman daha!


GIF: Tumblr

İki arada bir derece Vincent’ın ataların dünyasını yok etmesine ne diyorsunuz peki? Yahu madem bu olay bu kadar kolaydı, daha önceden yapsaydınız ya bunu, atalar size onca işkence ederken… Bence üzerinde fazla düşünülmemiş, baştan savma bir olay oldu o. Bir anda mezarlar patlamaya başladı, olayların rengi değişti! Davina’nın asla diziye geri dönmeyeceğini mi kanıtladınız yani böylece? Peki bunun Marcel’in dönüştüğü yaratıkla veya Klaus’la ne alakası var? Ataları yok etmeniz sizin açınızdan negatif bir etki olmadı mı yani sonuçta atalar Klaus başta olmak üzere tüm Mikaelson ailesinin ölmesini istiyordu.


GIF: Tumblr

Tabii ki her zamanki gibi Klaus’un haklı olduğunu savunuyorum ve bir sonraki bölümlerde olacaklar hakkında büyük endişe duyuyorum… Camille bunları göremeyeceği için bir bakıma şanslı bile aslında, hehe! Güç seninle olsun Klaus!

Vee işte karşınızda önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 3. Sezonun final bölümünün fragmanı!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı