Ünlü oyuncuların Snapchat hesaplarını araştırdık!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Son zamanların gözdesi, birçoğumuzun müptelası olduğu bir uygulama Snapchat… Sevdiğimiz oyuncuların Twitter, Instagram derken mümkün olduğunca her sosyal medya hesabını takip etmeye çalışıyoruz ama bana kalırsa en samimi olan uygulama Snapchat! Çünkü bu uygulamada en doğal hallerini, evde dizi-film izlerken ya da sabah uyanır uyanmaz atılan snap’leri paylaşıyorlar ve bu durum onlarla aramızda ekstra bir samimiyet geliştiriyor. Bu kadar takip etmek fazla değil mi derseniz onu da anlayışla karşılarız fakat şimdilik iki taraf da genel olarak memnun görünüyor. Biz de sevilen oyuncuların Snapchat hesaplarını derledik, takip etmek de size kalıyor! 🙂

Uraz Kaygılaroğlu / urazkyg


Fotoğraf: Röportaj Gazetesi

Baba Candır’ın baby face’i, Sir Haluk Güney’i Uraz Kaygılaroğlu’nu takip etmiyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz bizden söylemesi. Bazen Rusça konuştuğu bile görülüyor. 😉

Melis Kaygılaroğlu / meliskyg


Fotoğraf: Instagram

Uraz Kaygılaroğlu’nun kendi gibi oyuncu olan eşi sevgili Melis Kaygılaroğlu takip konusunda biraz hassas. Laf aramızda Uraz’ı değil de asıl onu takip etmemiz gerektiğini söylüyor. İkisini de takip edip rekabete mahal vermeyelim derim!

Seçkin Özdemir / ozdemirseckin


Fotoğraf: Kimdir.tv

En son Acı Aşk’ta izlediğimiz yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir, Snapchat hesabı açarak hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Darısı hesabı olmayan diğer oyuncularımızın başına, biz şaşırmaya hazırız!

Ezgi Mola / ezgimola


Fotoğraf: Twitter

Evimizin her daim neşe kaynağı olan Ezgi Mola da yakın zamanda Snapchat ailesine katılanlar arasında. Takip etmezseniz siz pişman olursunuz, bizden söylemesi. Gülmeyi, eğlenmeyi kim istemez ki?

Yasemin Kay Allen / ysmnky


Fotoğraf: Gecce

Şimdilerde 46: Yok Olan’da Selin komiseri başarıyla canlandıran güzel oyuncu Yasemin Allen, ilk bölümün gecesinde aramıza katılmıştı. İlk snapleri de ilk bölüm izlemesinden gelmişti, keyifle takip ediyoruz!

Tolga Çevik / tolgiscevik


Fotoğraf: Akşam

Sevilen komedyen Tolga Çevik de bizi bu zevkten mahrum bırakmayarak snapler atıyor ve bu durumun hep devam etmesini diliyoruz! Kendisi hem yaratıcı, hem çok eğlenceli!

Hazal Filiz Küçükköse / hazalkucukkose


Fotoğraf: Sözcü

Kara Sevda’da Zeynep karakteri ile yıldızı parlayan, başarılı oyunuyla büyük kitlelerin beğenisi kazanan Hazal Filiz Küçükköse de oldukça aktif Snapchat’te… Hatta bazı günler kendinizi sette konuk hissedebilirsiniz.

Pelin Akil – Anıl Altan /  pelinanilaa


Fotoğraf: Acunn.com

Kısa süre önce birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren sevilen çiftimiz Pelin ve Anıl attıkları snaplerle yüzümüzü güldürüyor. Hatta öyle ki onlar snap atmayınca eksiklikleri hissediliyor. Bu vesileyle ömür boyu mutluluklar dilemeyi de unutmayalım!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı