Yeni Sezonda Hangi Yerli Diziler Devam Edecek?

5 dakikada okuyabilirsiniz

 

Malumunuz dizi piyasası oldukça hareketli günler geçiriyor. Yeni başlayan dizilerin yanı sıra hali hazırda seyircisi oturmuş, reyting listelerinde esamesi çok okunmasa da kendi izleyicisini memnun eden işler var. Bu işlerin bir bölümü bu Haziran’da son bölümleriyle ekrana veda edecekken, bir kısmı çoktan devam kararı aldı. Hangi diziler yola devam ediyor, hangilerinden kötü haberler geliyor? Hep beraber inceleyelim. 

 

FOX TV

Kiraz Mevsimi

Dizinin genç yaş kitlesine ne kadar hitap ettiği malumunuz. Gençlerin “çift” olarak son idolleri Ayaz ve Öykü. Giyimlerinden, birbirlerine hitap ediş tarzlarına kadar yeni dönem tabiri ile “tarz” olmuş durumdalar. Bunun yanı sıra kadroya yaptıkları transferlerle belli bir yaşın üstünü de işe çekmeyi başardılar. Yaz dizisi olarak başlayan Kiraz Mevsimi yaz aylarından bir ara verip Eylül’de yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. 

 

Karagül

Yaklaşık 2 yıldır Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Karagül, Haziran aylarında vereceği aradan sonra Eylül’de tekrardan seyircisine “merhaba” diyecek. 

 

Kocamın Ailesi

Yine yaz dizisi olarak başlayıp, kış aylarında başarısını devam ettiren Kocamın Ailesi başrol değişiminden bile etkilenmeyen nadir dizilerden. Yaz tatilinden döndükten sonra aynı başarıyı gösterecek mi, bekleyip göreceğiz. 

 

O Hayat Benim

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun diziden ayrılması, Oya Başar’ın işe dahil olması derken izleyicisi azalır diye düşünülen O hayat Benim, inadına yarışa devam ediyor. Survivor All Star’ın karşısında ezilmeyen ve dimdik duran bir hikayesi olan O Hayat Benim üçüncü sezon onay alabilen en mütevazi işlerden biri olarak da adlandırılabilir.

 

Unutma Beni

Türk televizyonlarına günlük dizi kavramını yeniden getiren Unutma Beni, yeni sezon onayını alarak hayranlarını sevindirdi. Unutmadan söylemek lazım, şu an ki sezonu dahil izleyicisini hiç kaybetmedi.

 

Aşk Yeniden

 

Hayatımıza soğuk bir Şubat akşamı giren bu sıcacık dizinin öyle büyük kampanyaları ya da gürültüsü olmadı. Ama hem TNS hem de sosyal medya reytinglerinde rakiplerini birer birer solladı. Eh, Aşk Yeniden’i yeni sezonda görebilecek olmak güzel olacak.

 

STAR TV

Paramparça

Yılın dizisi sloganını üzerine abiye bir kıyafet gibi giyen ve kendine yakıştıran Paramparça, başladığı günden beri temposundan ve reytinginden ödün vermedi. Haziran’da kısa bir ara verecek olan dizi, Ağustos aylarının sezonunda yeni bölümleriyle bizlerle olacak.

 

Güzel Köylü

Başladığı günden beri Total izleyicisinin zirvesinde olan Güzel Köylü bir yaz dizisi olarak rüştünü fazlasıyla ispatladı. Haziran’da minik bir ara ile ekranlara veda edecek olan dizi, ikinci sezonuyla Eylül aylarının başından itibaren bizlerle olacak. Seyircisinin özleyeceğini düşünüyoruz. 

 

Beni Affet

Günlük dizi olup gerek Total’in, gerek AB’nin zirvesinde yer almış bir dizi olarak Beni Affet, yeni sezon onayını alınca elbette ki pek şaşırmadık. Daha yapılacak çok iyilik ve kötülük var. Haziran’da ara verecek olan dizi Eylül’de yeniden ekranlara dönecek. 

 

Aşkın Bedeli

Öğlen saatlerinin ve keyif kahvelerinin vazgeçilmezi olan Aşkın Bedeli, yeni sezonda yayın hayatına devam edecek. 

 

Deniz Yıldızı

Gençlik dizisi formatını, günlük dizi ile birleştiren Deniz Yıldızı şimdiden yeni sezon onayını aldı. Banu ve Melih’in aşkı ne olur diye merak edenler yeni sezonu da izleyeceklerdir. 

 

KANAL D

Arka Sokaklar

O bir klasik, o bir alışkanlık! Arka Sokaklar, hem gündüz tekrarları hem de akşam yayınlanan yeni bölümleriyle resmen küllerinden doğdu. Oyuncu takviyeleri olsun, hikayenin aldığı şekil olsun yeni sezon onayı pek de sürpriz olmadı. 

 

Poyraz Karayel

Oğuz Atay ya da Cemal Süreya göndermeleri olsun, naif ama güçlü bir aşk hikayesi olsun, etkili bir baba-oğul hikayesi olsun Poyraz Karayel’in ilk bölümünden beri izleyicisi bu hikayeyi çok sevdi. Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli gibi iki güzel insanın da etkisi ile bu macera sezon arası verdikten sonra, Eylül’de yeni hikayesi ile devam edecek. 

 

Alın Yazım

Kanal D’nin günlük dizi işine ilk girişi Alın Yazım’la oldu. Dizi sosyal medya ortamlarında çok ses getirmese de, TNS listelerinde kendine bir yer edindi. İzleyici sevince, kanal da yeni sezon onayını verdi. 

 

Güllerin Savaşı

İnternet sitelerinde biteceğine dair haberler dolaşsa da, yapımcı Armağan Çağlayan “yeni sezona devam edeceğiz!” müjdesini hayranlarla paylaştı. Bakalım Gülru ve Gülfem’in hikayesinde ikinci sezonda neler olacak.

 

SHOW TV

Yılanların Öcü

Show TV’nin beklenmedik şekilde başarılı olan işi Yılanların Öcü bilhassa Total izleyicisine kendini çok sevdirdi. AB izleyicisi ile iş pek bağdaşmasa da yeni sezonda Yılanların Öcü’nü yeniden ekranda göreceğiz. 

 

SAMANYOLU TV

Küçük Gelin

Pazar akşamlarının gizli şampiyonu Küçük Gelin, yeni sezona devam edecek. Artık hikaye nasıl devam eder, nereden devam eder daha kaç kişi ağlar bilemiyoruz.

 

İki Dünya Arasında

Samanyolu TV’nin sevilen günlük dizisi İki Dünya Arasında, yeni sezonda da devam edecek. Dizinin bilhassa Total listelerinde yüksek oranlar aldığını da hatırlatalım.

 

Sungurlar

Samanyolu TV’nin öncesinde Şevkat Tepe olarak bir ekran fenomeni haline getirdiği hikaye, Sungurlar olarak yoluna devam ediyor. Bilhassa Total izleyicisi bu işi çok seviyor, yeni sezon haberi de bu yüzden çok şaşırtmadı. 

 

TRT 1

Diriliş Ertuğrul

Total ve AB izleyicisinin aynı anda sevdiği, farklı söylemleri ve ağır bir duruşu olan Diriliş Ertuğrul ikinci sezon onayını bileğinin hakkıyla aldı. İzleyicisini de, yapımı da tebrik etmek gerekir.

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.