Orijinaller, kardeşler ve tehlikeliler!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Bitmek bilmeyen aksiyona ve ardı arkası kesilmeyen düşmanlara sahip olan “Orjiinal” ailenin hırçın kardeşlerine göz attık! Aklımıza ilk gelenleri ve yorumlarımızı okumaya ne dersiniz?

Niklaus Mikaelson


GIF: WeHeartIt

Klaus, babası tarafından sevilmeyi isteyen bir çocukken hak etmediği pek çok kötü damga yedi ve babası onu öldürmeyi her şeyden çok istedi. Eee, bunun sonucunda o da değişerek bizim tanıdığımız şeytanın ikizi Klaus Mikaelson oldu. Bölümler sırasında izlediğimiz flashbacklerden bir daha anlıyoruz ki o da çocukken çok iyi kalpliydi ve gördüğü muamele onu değiştirdi. Çoğu zaman kardeşleriyle birbirlerine verdikleri “Daima ve Sonsuza Dek” sözünü tutmamış gibi göründü hatta Rebekah ve Elijah’ı öldürmeye çalıştığı zamanlar bile oldu. Ama siz fark etmeseniz de o her zaman “Daima ve Sonsuza Dek” sözünü tuttu!

Belki de Klaus’u değiştirebilecek tek şey sevgidir? 

Kendisi aşk hayatında pek çok sıkıntı çekti çünkü kızların çoğu onun bir canavar olduğunu düşünüyorlardı. Klaus’u Caroline ve Hayley ile yakıştıranar çok, fakat bizce en farklıları Camille’di çünkü o Klausun içindeki yakalanmaya değer ışığı gördü!

Elijah Mikaelson


GIF: WeHeartIt

Kendinden çok ailesini ve çevresindekileri düşünen ve verdiği sözleri tutmazsa olmaz olan Elijah,  gönlünü Hayley’e kaptırdı. İnkar etmeyelim biz de yakıştırmaktan kendimizi alamadık! Aileyi bir araya toplama umudu hiç bir zaman solmayan Elijah, bir süre sonra Klaus’a benzemeye başlamıştı. Ama sonra toparladı. Korumacılık özelliğinden hiç vazgeçmeyen abinin asilliğiyle ve olaylara bulduğu çözümlerle karakteri neredeyse hiç değişmedi! Eh ama belki biraz kabuğundan sıyrılmış olabilir…

Rebekah Mikaelson


GIF: WeHeartIt

Ufak kız kardeşin küçüklüğünden beri tek isteği aşk ve özgürlüktü. Ama abisi Klaus onu kimseye layık görmeyince işler pek de istediği gibi gitmedi! Bunun üzerine geçmişte abisinin korkulu rüyası Mikael’ı çağırdığı ortaya çıkınca Klaus kız kardeşini öldürmeye çalıştı fakat sonra onu azad ettiği gibi Rebekah gitti. Bir süre sonra yiğeni Hope’u da yanına aldı. Tabii sonra Esther’dan kurtulma amacıyla kendini feda etti ve Kol’un küçük oyunu yüzünden bambaşka bir bedende uyandı!

Kol Mikaelson


GIF: WeHeartIt

Klaus The Vampire Diaries’te kendi menfaatleri için ailesine ihanet ettiklerini düşünerek Kol’u da kardeşleri Finn gibi yolladı fakat Kol tahtalıköy’den dönmenin bir yolunu buldu ve geldiğinde tatlı cadımız Davina’ya gönlünü kaptırdı! Ama ailenin en oyunbaz ve en çapkın kişiliği olan Kol, özelliklerinden hiç vazgeçmedi.

Ne demişti kendisi? 

“Her zaman oyunlar için vakit vardır.”

Finn Mikaelson


GIF: WeHeartIt

Annesine yürekten bağlı olan Finn de cadı bedeniyle dünyaya dönmüştü. Kendisi her zaman vampir olmaktan nefret etmişti ve annesi de vampire dönünce Mikael ile iş birliği yaparak bütün vampirleri New Orleans’dan çıkarmaya yemin etmişti.

Freya Mikaelson


GIF: WeHeartIt

Birden bire ortaya çıkan bu kardeş Esther’in öldüğü sanılan en büyük kızı. Biraz eğlence isteğiyle beraber tabutundan ayaklandı ve Rebekah’yı kendi bedenine getirmek için aramıza katıldığında işler karıştı!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı