İşte Benim Stilim’in en iyi 10 kavgası!

2 dakikada okuyabilirsiniz


İşte Benim Stilim üç sezon ekranları domine ettikten sonra yavaş yavaş düşüşe geçti ve ekranlardan “şimdilik” iznini istedi. Yeni sonbahar-kış sezonunda ekranlara geri döneceğine dair haberler var ama kesin bir açıklama da yok. Yarışmayı özleyenlere, biraz stres atmak isteyenlere İşte Benim Stilim’in en iyi 10 kavga videosu!

1- Nur Bozar vs Ayşegül Melisa Doğan!

Yayınlandığı dönemde bu ikilinin kavgaları ortalığı sallamış geçirmişti. Nur Bozar ekranlarda uzun zamandır olmamasına rağmen hala hayranları var, Ayşegül’ün ise bir butiki var ve hayran sayısı her gün artıyor. Bu yirmi yedi dakikalık videoyu bilhassa çok gerginseniz izleyin, kavga izlemek insanın üzerinden gerginliği alıyor şüphesiz!

2- “Sana bir çarparım görürsün Varoş!”

Ortamların havalısı Nazlı Hamarat ve tasarımlarıyla ön planda olmak isteyen Zeynep Öztürk’ün kavgası! Etik olarak Zeynep’in söyledikleri pek doğru olmasa da kadını öyle bir delirttiler ki, haklıydı ağzına geleni söylemekte!

3- “Senin kaç tane araban var? Görgüsüzsün sen!”

Bu kavgayı izlerken kendinizi Tapu ve Kadastro ofisinde hissedebilirsiniz çünkü kavganın taraflarından Melisa Şahin aşırı zengin olduğunu kanıtlamak için arabalarının tapusuna kadar stüdyoya getirdi. Kavganın seviye level’i -1000 filan… Ama defalarca izlenmesi de mümkün… Kemal Doğulu’nun verdiği ayarlar ise muhteşem!

4- Türk kızı Vs Polonyalı Kız

Siz başlıktaki kelime oyununa bakmayın. Kafası iyi çalışan ve bunu sergilemekten çekinmeyen iki kadının kavgasını İşte Benim Stilim izleyenler iyi bilir. Malum, ikinci sezonun en çok konuşulan kavgalarından bir kaçı bu ikiliye aitti. Özden’in daha tarz olduğunu düşünmekle beraber, taraf olmakta zorlanıyorum!

5- Kulis dedikoduları!

“O öyle dedi, bu böyle dedi, sen aslında şunu yaptın, ben aslında öyle demedim!” konulu kavgalardan sadece biri! Tümay Tali’nin “Almancı” olması sebebiyle olayları biraz farklı algılaması ile kavgaların boyutu fazlasıyla büyümüştü, o dönemler çok konuşulmuştu.

6- Açık sözlü Bahar Candan!

Miley Cyrus’a olan sevgisi ve photoshop kullanımı ile gönüllerimizde adeta taht kuran Bahar Candan, yarışmadaki en yakın rakibi Yeşim Aydın ve en yakın arkadaşı Yağmur Taktaş ile dahi kavga etmişti. Bununla olay kapandı mı sandınız? Öyle bir şey yok! Jüri üyesi Ivana Sert’e bile sataştı!

7- “Ay öldüresi var beniiiğğ!”

Bu videoya yorum yok! Bana sorarsanız Ayşegül Doğan yerden göğe kadar haklı ama böğürerek ağlamasa daha iyiydi derim!

8- “Sen sus Zeynep Teyzeğğğ!”

Her konuda bir fikri olması, hazır cevaplılığı ve Survivor’daki halleri ile aklımıza iyice kazınan Nihal Candan, Zeynep Öztürk’le okkalı bir kavga etmişti. Öykü Serter’in yorumlarına da dikkat edin.

9- Sadece ve sadece Sima!

Her attığı adım olay olan Sima Şerafettinova’nın akılda kalan otuz iki dakikalık kavgalarından… Bu olaydan sonra da yarışmadan diskalifiye edilmişti.

10- Küfür Polemiği!

Marina Surina, belki de yarışmanın en cool ve en tarz kadınlarından biri olan Nazlı Kayaaslan’a “Senin annen bana sosyal medya üzerinden küfür etti!” dedi, ortalık fena karıştı! 

Bonus:

Kemal Doğulu’ya acil şifalar diliyor, kendisini en kısa zamanda ekranda o muhteşem atarları ile görmek istiyoruz!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı