Bu yaz hangi yabancı dizilerle gülelim?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yazın kendini tamamen hissettirdiği bu dönemde bir de tatil moduna girdikmi keyfimize diyecek yok. Tatilin en keyifli yanı da bitiremediğimiz dizileri bitirmek, biraz gülüp sıkıntılardan sorunlardan uzaklaşmak, yeni-eski dizileri keşfetmek… Yaz diyince benim gibi gerilimi biraz da olsa kenara bırakmayı tercih edenlerdenseniz sizlere tam yaz için yapılmış gerilimden uzak, stres, kovalamaca olmayan birkaç keyifli komedi dizisi önereceğim! 🙂

Young & Hungry


Fotoğraf: TvLine

Dördüncü sezonu henüz başlamış olan dizimiz sağlam kadrosuyla tamamen güldürmek üzerine bizlere sunuluyor. Başroldeki şefimiz Gabi, ve Josh ile olan aşk hayatındaki felaketler, oda arkadaşı Sofia ile tamamen zıt olmalarına rağmen aralarındaki müthiş uyum dizimizin ana konularından. Bir de en az ana karakterler kadar kendilerine bağlayıp benimseten yan karakter olan gay menajer Elliot ve evin temizliğiyle ilgilenen Yolanda arasındaki kavgalar  var. Anlayacağınız her karakterin kendine ait bir hikayesi ve özellikleri var ve hepsi hayatlarındaki gülünçlükler üzerinden ele alınıyorlar. Her bölümü ayrı keyifli olan Young & Hungry tam bir yaz dizisi.

2 Broke Girls


Fotoğraf: EW

Hayatı tamamen talihsizlikler ve fakirlik üzerine kurulmuş Max ve babasının hapse girmesiyle milyon dolarlarına veda eden Caroline. Bu tamamen birbiriyle ayrı olan, farklı dünyalarda büyümüş iki kadının yollarının kesişmesi, ev arkadaşı olmaları ve beraber inşa ettikleri dünyaları hakkında olan diziyi eğer hala izlemediyseniz mizah anlayışınızda çook büyük bir eksiklik olduğunu söyleyebilirim. Max’in herkesi tiye alması ve herkese cuk oturan laf atmaları bu diziyi izlettirebilecek en büyük etken. Bir de dizinin geniş bir konuk oyuncu kitlesi de var. Örneğin Kim Kardashian’ı bile dizide görmüşlüğümüz var 😀 Her dakikası ayrı güldüren 2 Broke Girls’ü sadece gülmek için izleyin. 

New Girl


Fotoğraf: FX

Kadın-erkek ilişkileri üzerine müthiş bir sit-kom. Sevgilisinden yeni ayrılan Jess, üç erkekle birlikte aynı eve taşınmak zorunda kalır. Ve tabii tahmin edersiniz ki buda gülünç olayları peşinde getirir. İnsan ilişkilerinde pek başarılı olamayan Jess, evde geçirdiği süre içerisinde hem kendini geliştirme fırsatı bulacak, hem de erkeklerin dünyasını yakından tanıyacaktır. 3 erkek ile aynı evde yaşadığı maceraları ve bu dönemde hayatının değişmesini oldukça komik açılardan ele alan New Girl, oturup peş peşe izleyebileceğiniz, yüzünüzü güldürecek yaz tadında bir diğer dizi.

Mike & Molly


Fotoğraf: Tv.com

Dizideki birbirinden komik, birbirinden doğal iki ana karakter Mike ve Molly. Polis memuru Mike ve ilkokulda öğretmenlik yapan Molly. İkisinin de başları fazla kiloları ile feci halde dertte. Obezler ile ilgili yapılan bir çalışmada bir araya gelen Mike ve Molly, onların birbiriyle kurdukları hayatları, aileleri ile olan diyalogları ve özelliklede Mike’ın işte partneri ile aralarında geçen anlaşmazlıklar ve dostlukları izleyenleri gülme krizlerine sokuyor. Oldukça rahat ve kilolarıyla barışık olan Molly’nin kendiyle rahatlıkla dalga geçmesi ve bir o kadar ciddi, kilolarını bir o kadar kafaya takan eşi Mike’ın bu sorunlarıyla baş etme yöntemleri ortaya harika bir komedi dizisi çıkartıyor.

Bonus: How I Met Your Mother


Fotoğraf: TvLine

Eğer konu komik ve keyifli diziler ise her ne kadar uzun zaman önce veda etmiş olsak da bu listeye HIMYM’ı eklememek çok büyük ayıp olur. Hala aranızda bu ismi duymayan, izlemeyenleriniz varsa vay haline. Dizi üzerine ne söylesek az kalır. Bir efsaneydi geldi geçti. Tüm bölümlerini sıkılmadan, sürekli kıkırdayarak oturup izlettiren gerçekten kıymetli bir dizi biz sevenleri için J  İzleyin yani hiç tereddüt etmeden sadece oturun izleyin ve keyfiniz yerine gelsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.