Kiraz Mevsimi’nde N’olur? (41. Bölüm)

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

Dilerseniz yeni bölüm fragman ve fotoğraflarına geçmeden önce Kiraz Mevsimi’nde geçen hafta ne olduğunu hızlıca bir hatırlayalım.

Kiraz Mevsim’inde bu hafta ne olacak?

Mete yaptığı planları adım adım uygulamaya koymaya başlamıştır. Önce Şeyma’yı yola getirir. Şeyma sonunda bebeğinden vazgeçmeyi kabul etmek zorunda kalır. Mete’nin gerçek niyetinden habersiz olan Ayaz ve Öykü ise çevresindeki herkesten içtenlikle özür dileyen Mete’ye inanmaya başlar. Mahalleye dönen Şeyma da kızlara zor da olsa kendini affettirmeyi başaracak gibidir. Öykü kariyerinde beklediği sıçramayı yapma şansını bulur. Hem de Önem’in yardımıyla. Ayaz ve Öykü için artık her şey yoluna girmiş gibi görünür ama gerçek çok farklıdır. Aşkları çok zor bir sınavdan geçmek üzeredir. 

 

Güzelinden yeni bölüm fotoğrafları!

 

Şimdi sizi 41. Bölüm fragmanı ile başbaşa bırakalım.

 

Kiraz Mevsimi’nde neler olup bitiyor geri kalmamak için bizi takibe al. Kanepede tek başına Kiraz Mevsimi izlemekten sıkılıyorsan sohbete katıl!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.