Nasıl bir Bodrum Masalı bizi bekliyor?

2 dakikada okuyabilirsiniz


Yayın tarihi, konusu belli olmadan kendini geniş kitlelere sevdiren ve yazın en iddialı yapımlarından biri olmaya aday olan dizi; Bodrum Masalı… Başrollerini Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz, Bora Cengiz, Ezgi Şenler gibi genç ve sevilen isimlerin yanı sıra Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen gibi başarılı isimler paylaşmakta. Dolayısıyla sadece konusu ve tanıtımı ile dizi seven büyük bir kitleyi etkisi altına almayı başardı.


Fotoğraf: Kanal D

Gizemli dizimizin bizi nasıl bir masala sürükleyeceğini eminim hepiniz merak ediyorsunuzdur. O zaman başlayalım biraz bahsetmeye;

“Yıldız (Şevval Sam) ve ailesinin ellerinde kalan tek varlıkları Faryalı (Timuçin Esen) ile ortak oldukları Bodrum’ da bulunan oteldir. Kim mi bu Faryalı? Yıldız’ın eski aşkı… Yıldız’ın babası ölmeden önce oteli hem kızına hem de Evren (Murat Aygen) ile çalışmış olmasına rağmen oteli hiç bırakmadığı için Faryalı’ ya vermiştir. Yıldız’ın Evren ile kurduğu yuvası ile otele gelişleri Faryalı’ nın hiç hoşuna gitmeyecektir.”


Fotoğraf: Kanal D

“Bu yolculuk en çok zengin yaşamlarını geride bırakmakta olacak olan Ateş (Alperen Duymaz) ve Su’yu (Dilan Çiçek Deniz) etkileyecektir. Ateş ve Su hayattaki bazı şeylerin mesela aşk gibi, paradan daha üstün ve yüce olduğunu anlayacakları yola Kelebek (Hilmi Cem İntepe) ve Aslı (Ezgi Şenler) ile çıkacaklardır. Kelebek, Faryalı’nın kardeşidir. İsmini pek kimse dillendirmez. Çok iyi yüzücü olduğu için ve binlerce işi halledebilmesi sebebiyle Kelebek lakabını almıştır. Aslı ise gencecik olmasına rağmen geçim sıkıntısı çektiği için sürekli çalışmaktadır. Aslı, Bodrum’da bir pansiyon işletip babası ve ablasına rahat bir yaşam hediye etmek istiyordur. Bütün bu hikayenin gelişiminde ise zamanla Kelebek’in Su’ ya karşı alevlenen aşkını, Aslı’nın Ateş’e olan aşkına şahitlik edeceğiz.”


Fotoğraf: Kanal D

Görünen o ki Bodrum Masalı bizi Ergüven ailesinin tekrardan hayata tutunma çabasıyla, Faryalı ve Yıldız’ın eskimeyen aşkıyla, gençlerin derin ve karmaşık ilişkileriyle bambaşka bir hayatın içine dahil edecek. Mutlu sonlar çizebileceğimiz bir masal olur umarım… Yayın hayatının başarılı olacağı konusunda fazlasıyla eminim, yolu şimdiden açık olsun!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı