Teen Wolf’ta Aşk Hayatı Nasıl Gidiyor?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Teen Wolf’ta tüm karmaşanın içinde hepimizin dikkatini çeken bir başka şey daha var: Aşk, aşk, aşk! Herkesin tuttuğu bir taraf, izlemekten keyif aldığı bir aşk var. Ama Teen Wolf evreninde her şey istediğimiz gibi mi ilerliyor? Buyrun, Teen Wolf’un aşk dedikodusunu yapalım!

Stiles & Lydia

Fotoğraf: MTV

Sezonlar geçti, kimler veda etti, neler değişti ama Stydia aşkını destekleyenlerin umudu hiç tükenmedi. En başından en sonuna kadar bu aşkın, hikayenin finalini yapacak aşk –yani endgame- olacağını savundular. Haksız da sayılmazlardı esasında, çünkü Stiles’ın Lydia’ya olan aşkı birçok sınavdan geçmişti ve kolay kolay da silinip gideceğine inanmak mümkün değildi. Ama diğer yandan Lydia’nın Stiles’a yaktığı bir ışık da yoktu. Ta ki son sezona kadar… Son sezonla birlikte Stydia cephesi için de daha umutluydu sevenleri ve bu aşkın gerçek olacağına, bekledikleri günlerin nihayet geleceğine inançları sonsuzdu! Özellikle Lydia’nın yaşadığı olaylardan ve atlattığı hayati tehlikelerden sonra Stiles için onu kaybetmenin korkusu yeniden gün yüzüne çıkmıştı. Kolay değil tabii yıllardır aşık olduğun insanın gözünün önünde yok oluşunu izlemek ve buna seyirci kalmak! Stiles da kalbinin tüm kapılarının aslında en başından beri Lydia’ya açık olduğunu bir kez daha anladı. Bekleyeceğiz ve bu aşkın akıbetini hep birlikte göreceğiz!

Stiles & Malia

Fotoğraf: MTV

Stiles ve Malia arasında gerçekten çok güçlü, çok özel bir bağ vardı. Malia ve Stiles en zor zamanlarında birbirlerini bulmuşlar, aşık olmuşlardı. Özellikle Malia için Stiles birçok açıdan bir “ilk”ti. İlk kez insani duydularla bir şeyler hissediyor, aşık olmanın nasıl bir duygu olduğunu görüyordu. İlişkileri sempatik ve güzel de ilerliyordu. Ama her güzel şey gibi Stalia aşkının da sonu geldi, üstelik elle tutulur bir sebep dahi yokken… Stalia sevenleri, Stiles’ın Malia’ya haksızlık yaptığını düşündüler ve kendilerine göre haksız da sayılmazlardı. Stiles, Malia’nın gitmesine öylece izin vermişti ve aralarındaki bağı yok saymıştı. Malia ise Stiles ile aralarında yaşanan sebepsiz gerilimden sonra içindeki intikam duygusuna odaklanmıştı ve “annesinin” peşine düşmüştü. Belki Stiles, Malia’nın yanında olsaydı bu tehlikeye kalkışmayacak ve hayatı tehlikeye girmeyecekti. Belki daha yumuşak kararlar alabilecekti. Öyle ya da böyle… Bir Teen Wolf aşkı da böylece maziye karıştı diyebiliriz sanırım…

Scott & Kira

Fotoğraf: MTV

Scott ve Kira’nın atlatmadığı badire, vermediği sınav kalmadı. En sonunda Kira’nın sadece Scott’tan değil, her şeyden ve herkesten uzaklaşması gerekti. Scott’un Allison’dan sonra yeni bir kadına aşık olması zordu, neticede bir kere kaybetme korkusunu yaşayan bir insanın daha sonra hayatına yeni birini alması kolay değildir. Ama Scott ve Kira arasındaki güçlü bağ onları günden güne birbirlerine çekti, aşık oldular. Sonrasında Scott defalarca Kira’yı kaybetmenin eşiğine de geldi. Ama biliyoruz, onlar bu sınavları da verecekler!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.