American Horror Story’nin 6. sezonunun kadrosu şekillenmeye başladı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

American Horror Story’nin yeni sezonuyla alakalı yaklaşık beş-altı aydır çok fazla söylenti var. Kimisi bir yetimhanede geçecek diyor, kimisi iki temayı birleştirecekler diyor, kimisi de hiç akla hayale gelmeyecek bir iş yapacaklarından bahsediyor. Diziyi izleyenler ve yapımcı Ryan Murphy’nin kafa yapısını bilenler olarak karşımıza çıkacak herhangi bir temanın ya da konunun bizi şaşırtmayacağını biliyoruz, ne de olsam adam biraz deli…


GIF: Giphy

Şimdiye kadar elimizde yayın tarihi, bölüm sayısı ve logo var. Bunun dışında henüz sezonla ve konuyla ilgili bir bilgi verilmedi. Şimdilik Eylül’e kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor diyebiliriz. Ancak kadro konusunda bizi memnun edecek haberler gelmeye başladı. Yeni sezonda yer alacağı kesinleşen bir kaç isim açıklandı. Buyurun kimler olduğuna beraber bakalım.

Evan Peters

Her sezonda yer alan Evan Peters, olmazsa olmazdı! İlk sezondan beri canlandırdığı her karakterin hastasıyız!

Denis O’Hare

Serinin en başarılı oyuncularından biri olan Denis O’Hare yeni sezonda da yer alacak.

Matt Bomer

Dördüncü sezonla kadroya giren, beşinci sezonla yerini sağlamlaştıran Matt Bomer’i altıncı sezonda da izleyebileceğiz.

Angela Bassett

Coven ile kadroya dahil olan Angela Bassett yeni sezonda da tüm karizmasıyla karşımızda olacak.

Leslie Jordan

Coven’da küçük bir rolü olan Leslie Jordan yeni sezonda American Horror Story’nin kadrosunda… Bizi nasıl bir rolle şaşırtacağını merakla bekliyoruz.

Cheyenne Jackson

Beşinci sezonda otelin sahiplerinden biri olarak izlediğimiz Cheyenne Jackson yeni sezonda da tüm yakışıklılığı ile karşımızda!

Lady Gaga

“Countess ” yeni sezonda da bizimle olacak. Lady Gaga geçtiğimiz sezonda bizi çok meraklandırmıştı, bu sezonda da neler yapacağını deli gibi merak ediyoruz!


GIF: Giphy

Sarah Paulson, Kathy Bates, Lily Rabe, Frances Conroy, Wes Bentley, Emma Roberts, Finn Wittrock, Chloë Sevigny ve Connie Britton’ın kadroya katılıp katılmayacağı daha kesin değil. Bu konuda yeni haberler geleceğini düşünüyoruz. Ancak Jessica Lange yeni sezonda yine olmayacak. Bu minik ama kötü haberi verdikten sonra yazıyı şimdilik sonlandırıyoruz. Yeni gelişmeleri de heyecanla bekliyoruz!

Kaynak: Moviepilot

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.