Hangi gençlik dizisine aitsin?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Hayal dünyamızda yarattığımız dünyaya yakın dizileri izlemeyi daha çok seviyoruz. Kabul etmek gerekirse kimi zaman daha depresif sularda yürüyoruz, kimi zaman pembe gözlükleri takıp ekranın karşısına geçiyoruz. Gençlik dizisi deyince aklımıza bol aşk, hakkını verecek kadar entrika ve karakterler arası dozu değişen çatışmalar geliyor. 95.000’e yakın oy kullanılan “Hangi Gençlik Dizisine Aitsin?” oyunumuz gençlik dizilerini seven kitlenin göz bebeği olmuş durumda!

Kiraz Mevsimi oyunun uzun zamandır birincisi! Öykü ve Ayaz’ın tatlı ve aşk dolu dünyasında yaşamak isteyenler çoğunlukta diyebiliriz! Güneşin Kızları ikinci sırada yer alıyor. AlSel ve SavNaz çifti ile televizyon ekranının efsaneleri arasına giren dizi sıralamasını kimseye bırakacakmış gibi durmuyor. Üçüncü sırada YaMira fırtınası ile aklımızda kalan Medcezir var. Dördüncü sırada Güneşi Beklerken’i görüyoruz. Dizinin hayranları ZeyKer aşkını ve diziyi desteklemekten vazgeçmiyor. Beşinci sırada diğer dizilerden ayrılan konusu ve havasıyla Kırgın Çiçekler var. Altıncı sırada Şebnem Gürsoy ile akıllara kazınan Kaçak Gelinler var! Yedinci ve sekizinci sırada ise geçmişten gelen ve gençlik dizilerine gözümüzün alışmasını sağlayan diziler Hayat Bilgisi ve Kavak Yelleri var. Bir nesil bu dizilerle büyüdü desek yeridir!


GIF: Tumblr

“Bu sıralama bana uymaz!” ya da “Benim sevdiğim dizi daha çok oy almalı!” diyorsan seçim senin! Hadi görelim parmakları! Bakalım oyunun sıralamasında bir değişiklik olacak mı? Bol şans!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.