N’olur Ayrılalım’da Kim Kimdir?

3 dakikada okuyabilirsiniz

15 Temmuz Cuma akşamı FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan N’olur Ayrılalım, yaz ekranının en merakla beklenen işlerinden bir tanesi… Peki hikayesi, kadrosu ve tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan N’olur Ayrılalım’da kim kimdir?

Azize Ilgazoğlu (Nilay Duru)

Fotoğraf: FOX

Azize; yaptıkları show programları rating rekorları kıran bir yapım şirketinde ikinci reji asistanı. Televizyonun altın çocuğu diye bilinen patronu Turgay Atalay’a çok ama çok aşık. Ne var ki, altın çocuk onun farkında bile değil. Ama aşkı onu farketsin ve onunla evlensin diye hayatında ilk defa çok cesur bir şey yapacak! Gizli kameralarla izlenen bir show programı için Ulaş Vardar’la çıkıp terkedilmeye çalışacak.

Ulaş Vardar (Aras Aydın)

Fotoğraf: FOX

Arama kurtarma gönüllüsü, dağcı ve yönetmen. Daha hiçbir kızla bir aydan fazla birlikte olmamış, hepsini terketmiş. Ama terkettiği kızlar ona hiç kızgın değil, çünkü her biri Ulaş’tan ayrılır ayrılmaz hayallerinin erkeğiyle evlenmiş!!! Çünkü Ulaş, elinin değdiği her kızın ruh eşleriyle evlenmesine neden olan bir efsuna sahip… O bir modern Telli Baba!

Turgay Atalay (Gürgen Öz)

Fotoğraf: FOX

Televizyon dünyasının altın çocuğu. Truman Show’dan apardığı Tru-guy Show isimli show programları yapıyor ve rating rekorları kırıyor. Çok başarılı, çok zeki, çok enerjik! Günün birinde Ulaş Vardar’ın kısmet açıcı efsunundan haberdar oluyor ve bunu gizli kameralarla izlenen büyük bir show programına dönüştürüyor! Bu programı yapmak için de kendisine deli gibi aşık Azize’nin duygularını kullanmaktan çekinmiyor.

Temmuz Akıncı (Nilperi Şahinkaya)

Fotoğraf: FOX

Çok geveze, çok sevimli, çok asi, marjinal bir kız. Ulaş’la beraber İstanbul’un Kıyıları isimli programı çekiyor. Aslında mimar. Gelişen olaylar sonunda Yusuf Ilgazoğlu’nun yanında mimar olarak işe girecek.

Yusuf Ilgazoğlu (Osman Karakoç)

Fotoğraf: FOX

Ilgazoğlu İnşaat’ın sahibi, Kayserili bir işadamı. Acımasız, hırslı, muhafazakar ve sert bir adam. İntikam uğruna kız kardeşi Azize’yi bile sevmediği bir adamla evlendirecek kadar gözü dönmüş.

Fotoğraf: FOX

Efe Yangın (Hüseyin Gülhuy)

Tru-guy Show’un kameramanı. Soğuk, az konuşan, çok az ilişki kuran bir arkadaş. İnsanları sevmez ama Azize söz konusu oldu mu akan sular durur. Onu abi gibi sever, korur, arkasında durur.

Çiğdem Şanlı (Hilal Uysun)

Çok güzel, çok zeki, çok iş bitirici bir kadın. Tru-guy Show’un genel koordinatörü. Acayip hırslı. İstediği şeyleri mutlaka elde eder. Kaybetmek sözcüğü lugatında yok. Kazanmak için gerektiğinde geriye çekilir, gerektiğinde sessiz kalır, gerektiğinde insan harcar. Ama mutlaka kazanır.

Saadet Börekçi (Duygu Karaca)

Çok marifetli bir ev kızı. Erkek düşkünü bunak babannesiyle başetmeye çalışmadığı zamanlar çok güzel poğaçalar yapıyor, danteller örüyor. Bir de kısmeti açılsın diye her yola başvuruyor. Azize’nin abisi Yusuf Ilgazoğlu’na sevdalı ama Azize gibi o da aşkına karşılık bulamıyor.

Şükufe Börekçi (Meriç Başaran)

Saadet’in babannesi ve Azize’nin anneannesi Nazife Hanım’ın ahretliği. Erkek düşkünü ve torununun platonik aşkı Yusuf’ta onun da gözü var.

Fotoğraf: FOX

Halim Deveci (Hakan Eke)

Kendini uyanık sanan saf bir oğlan. Kayserili zengin bir ailenin oğlu. Şu hayatta bir Azize’yi bir de parayı çok seviyor.

Nazife Hanım (Ayşe Selen)

Anaç, fedakar bir türk kadını, tam bir türk anneannesi. Geleneksel, dindar, merhametli, ağzı dualı. Ciddi sorunlardan biraz kaçar, gözünü kapatır. Azize’nin geleceği sözkonusudur ama o içine fanila giymiş mi ona bakar. Ama torunlarına biri zarar vermeye kalkarsa dünyayı yakar.

Haldun Varyemez (Bahtiyar Engin)

Büyük patron! Tru-guy Show’u yapan Hal Yapım’ın sahibi. İnanılmaz cimri bir adam. Hayattaki tek amacı para kazanmak ve kazandığı paraları korumak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.