Montrö Caz Festivali’ni canlı canlı izlemeye ne dersin?

1 dakikada okuyabilirsiniz

1967 yılından bu yana İsviçre’nin Montrö şehrinde düzenlenen Montrö Caz Festivali bu yıl 1 Temmuz itibarıyla müzik severlere kapılarını açtı. Sigur Ross, Lana Del Ray, Marcus Miller, Woodkit gibi dünyaca ünlü isimlerin sahne alacağı festivalde yer alan önemli performanslar 13-15 Temmuz 2016 tarihleri arasında, Red Bull TV’den canlı olarak yayınlanacak. Yayınlar Türkiye saati ile 23.00’de başlayacak.


Fotoğraf: Faselis

50 yılı aşkın süredir düzenlenen, cazın yanı sıra farklı türde müzik yapan sanatçılara da yer veren Montrö Caz Festivali 1 Temmuz itibarıyla kapılarını müzikseverlere açtı. 16 Temmuz’a kadar devam edecek olan festivalin son 3 gününde canlı performanslar, tekrarlar ve konserlerin öne çıkan ayrıntıları Red Bull TV’den (www.redbull.tv/montreux) canlı olarak yayınlanacak. Üç gün boyunca Türkiye saati ile 23.00’de başlayacak olan yayınlarda Charles Bradley, M83, ASAP Ferg, Other Lives (akusitk), Rag’n’Bone Man (akustik), Quincy Jones gibi isimlerin performansları takip edilebilecek. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok ismi ve grubu ağırlamış olan festivalde Türkiye’den başarılı müzisyen İlhan Erşahin de sahne almıştı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.