Karizmalarıyla büyüleyen erkek oyuncular

5 dakikada okuyabilirsiniz

Türk halkı olarak yakışıklı jönlerden yana şansımız epey bol. Sarışını, Esmeri, Kumralı… Liste çıkarmak çok zor olsa da karizmasıyla aklımızı, kalbimizi büyüleyen isimleri derledik bakalım listede hangi yakışıklılar var.

Kerem Bürsin

Fotoğraf: Mavi

2013 Senesinde Kerem Sayer karakteri ile dahil oldu hayatımıza… Yurt dışı eğitimi ve duruşuyla ön plana çıkan Kerem, başlardaki tatlı aksanı ve can verdiği serseri karakter Sayer ile bizleri büyülemeyi başardı. Sayer’i izlerken “Ne kadar da yakışıklı çocukmuş!” diyerek rüzgarına kapıldığımız Kerem’i takip ettikçe oyunculuğunun da etkisinden çıkamadık. Karizması ve başarısı herkesi fazlasıyla etkisi altına aldı, ki uluslar arası jean markası Mavi de buna dayanamadı ve Kerem’i reklam yüzü yaptı! Karizmasına jeanleri ve kombinleriyle karizma katmaya devam ediyorlar.

Çağatay Ulusoy

Fotoğraf: Vogue

Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum ile hayatımıza girdiğinde etkisinin kısa süreli olmadığını hepimiz biliyorduk. Emir Sarrafoğlu olarak estirdiği fırtınadan sonra Medcezir’in Yaman’ı olarak hayatımızdaki etkisini sürdürdü. Zamanla üzerine koyarak ilerlettiği oyunculuğu, karizmasıyla harmanlanınca da onsuz bir ekranı düşünemez olduk. Şimdilerde dizi ve filmlerinin yanı sıra bir jean markasının reklam yüzü!

Aras Bulut İynemli

Fotoğraf: Artistanbul

Toy ve bir o kadar da asi bir karakter olan liseli Mete olarak girdi hayatımıza… O zamanlardan bu yana böylesine harika bir karizma yakalayacağını kim bilebilirdi ki? Aras büyüdü, karizması ve oyunculuğu da onunla beraber büyüdü, çığır aştı. Yapımcıların ve genç kızların büyük merceği altında olan Aras daha çok büyük işlere imza atıp bizi büyülemeye devam edecek.

Tolga Sarıtaş

Fotoğraf: Cosmopolitan

Güçlü kadrosuyla ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Cihangir olarak hafızalara kazınan Tolga, Ali Mertoğlu karakteri ile de kalplere kazındı. Genç olmasına rağmen başarılı oyunculuğu, karizmasıyla ve gökyüzü mavisi gözleriyle kızları büyülemeyi başaran bir isim oldu. Karizmasının altında yatan sevimli halleri ile kızları kendine daha da bağladı. Daha çok yolun başında olan Tolga için şimdiden bize kendini ispatladı diyebiliriz! Bu güzel gökyüzü gözlü çocuk bizleri uzun süre büyülemeye devam edecek gibi…

Burak Deniz

Fotoğraf: Elle

Hak ettiği başarı merdivenlerini hızlı adımlarla çıkmaya devam ediyor Burak… Merdivenleri hızlı adımlarla çıkarken genç kızları da karizmasıyla kendine hayran bırakmayı ihmal etmiyor. Esmer teni, şahane kirpikleri… Şimdilerde başrolünü üstlendiği yeni projesi Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle daha geniş kesimlere hitap edip onlara da büyüsünü saçıyor. Başarılı oyunculuğu ve harika karizmasıyla ekranlarımızdan eksik olmasın.

Mert Yazıcıoğlu

Fotoğraf: Google Images

Bir başka esmer yakışıklımız da sıra; listemizin en küçüğü Mert Yazıcıoğlu… Küçük dediğimize bakmayın, yaşına göre çok büyük bir oyunculuk sergileyen bir isim! En son Karagül dizisinde Baran karakteriyle izledik onu… Toy başladığı dizisinde zamanla büyüdü, serpildi ve karizmatik genç bir oyuncu çıktı ortaya… Yavaştan karizmasının büyüsüne kapılan genç kızlardan daha çok adını duyacak gibiyiz!

Ekin Koç

Fotoğraf: Google Images

Nam-ı değer Tilki. Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle hayatımıza dahil olan Ekin, hız kesmeden kariyerinde ilerlemeye devam ediyor. Onun karizması çok başlarda fark edildi, ilk oynadığı dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim’de Tilki karakterinin de vermiş olduğu harika karizmayla kızları büyüledi ve yapımcıların ilgi odağı olmayı başardı. Karizmasının yanı sıra güçlü oyunculuğu ile de Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi önemli bir kadroya, başrol oyuncu olarak dahil olmayı başardı. Cool yakışıklımızın yeni projelerini heyecanla beklemedeyiz.

Murat Yıldırım

Fotoğraf: Grazia

Zamanla daha da büyüyen, daha çok etkisi altına alan bir karizma Murat Yıldırım! Çoğu kalpte güzel bakışları, karizması, efendiliği ve en önemlisi de oyunculuğu ile yer edinmiş biri… Bir bakışı ve gülüşü ile insanı etkisi altına alabilen özel bir gücü var. Başarıyla doldurduğu kariyerine başarı katmaya devam ediyor, bizleri de ekran başında büyülüyor. 

Mehmet Günsür

Fotoğraf: Elle

Karizma denince ilk akla gelecek isimlerden yakışıklılığı, oyunculuğu, tarzı ve baba kimliğiyle karizmasına karizma katıyor. Her daim gülen yüzü onun büyüsü adeta… Onu sevmeyen insan yok denecek kadar azdır. O artık marka haline gelmiş bir oyuncu. Daha uzun süreler bu güzel gülüşü seyre dalacağız!

Engin Öztürk

Fotoğraf: Google Images

Güzel gözler, güzel bir gülüş ve yanına da başarılı bir oyunculuk ekleyin. Elinize geçen harika karizma Engin Öztürk! Gülüşü ve cool halleriyle birçok kızı büyüsü altına alan Engin, başarılı ve hız kesmenden kariyerine devam ediyor. Güzel gözleri ile bir çok insanı etkisine alan Engin Öztürk, daha çok genç kızın canını yakacak bizden söylemesi!

Barış Kılıç

Fotoğraf: Elle

Karizma konusunda çığır açmış bir isim Barış Kılıç! Gamzeleri, derin ve sert bakışları… Bir bakışı yetecek yakışıklılardan… Yaş aldıkça daha da gönül çalan biri… Umarız güzel gamzeleri ile hep ekranlarımızda olur.

Mehmet Ozan Dolunay

Fotoğraf: Instagram

Yeni ama oldukça etkili bir isim Mehmet Ozan Dolunay! Tatlı Küçük Yalancılar’da tanıştığımız Mehmet Ozan, şimdilerde Yüksek Sosyete’deki sempatik oyunculuğu ile gönülleri bir bir çalmaya devam ediyor. Sempatik oyunculuğunun altında yatan karizmasıyla da büyüsünü salmadan edemiyor.

Ve Nejat İşler!

Fotoğraf: Ekşi

Karizma eşittir Nejat işler! Havası, sesi, yakışıklılığı, tarzı, düşünceleri, sözleri, oyunculuğu… Hepsini bir bünye altında toplayan muazzam adam… Ona karizma kelimesi o kadar çok yakışıyor ki! Birçok gönülde taht kurmuş olan Nejat İşler, yıllar geçse de unutulmayacak bir isim… Herkesin kalbinde altın harflerle yazılı olan eşsiz ve özel bir karizma!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.