Yüksek Sosyete’de aşkın ve nefretin rengi başkadır!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bir önceki bölümün son sahnesinde, romantizm dolu anlarında Kerem’in evleneceğini öğrenerek şok olan Cansu bu bölümün başında “Geç kaldın, evleneceğin kız merak etmesin!” ayarını vererek Kerem’i ve aralarındaki ufak yakınlaşmayı kestirip attı. Diğer yandan bir türlü düzelmeyen Süreyya Hanım cephesinde de sorunlar tüm sıcaklığıyla devam ediyor. Eşinin konuşma tekliflerini ısrarla reddeden Süreyya Hanım bu vetolarıyla beni şaşırtmadı desem yalan olur. Bunca yıl aldatıldığını bilerek yaşayan ve bunu hazmetmiş bir kadın için şimdi böylesine bir kararlı duruş enteresan olmadı değil.

Kerem ise Cansu ve Şirin çıkmazını düşünürken aslında Şirin’e hiçbir zaman gerçek bir şans vermediğini ve haksızlık ettiğini fark etti ve son derece gereksiz bir hamleyle Şirin’in çalıştığı yere gidip onunla yakınlaşmak için bir şeyler yapmaya karar verdi. Ama tabi bu pek durum pek de umduğu gibi romantizm ve büyük bir kalp çarpıntısıyla bitmedi. Aksine Şirin ile ilgili aklındaki düşüncelerin daha da netleşmesini sağlaması bu olaya biraz daha samimi bakabilmeme neden oldu.

Cansu’nun ailesi her zamanki gizemli ve olaylı bir sabaha uyandı ve babası esrarengiz bir aile kahvaltısı hazırlamıştı. Bu ailenin ruh haline yetişemedim vallahi, pek bir aksiyonlu yaşıyorlar. Hala bu ailenin bir araya gelebileceğine mi inanıyor yoksa sadece aile babası egosunun zedelenmemesi için mi uğraşıyor anlamadım ama bu aileyi bir masada toplayabilmesi Cansu’nun babasına büyük bir alkışı hak ettirdi. Masada tahmin edeceğiniz üzere “Benim tek bir ailem var o da sizsiniz!” konulu bir konuşma yapan Metin Korhan tabi ki aileden beklediği sıcak cevabı alamadı. Yok bir de alsaydı!

Heyecan hiç biter mi? Bitmezz! Yalanlarla dolu Oliva cephesinde de sabah aksiyonla başlamıştı. Lüks jipinden inerken az kalsın Ece’ye yakalanan Mert durumu son anda kıvırdı ve tüm oyunu bir anlık da olsa riske attı. Çevirdiği yalanlar ne yazık ki Ece’nin tarafından baya fazlasıyla geri tepti ve samimiyetsiz bulundu. Yani anlayacağınız şanssız çocuğumuz Mert yine başladığı noktaya geri döndü… Bahtsız bu çocuk ya!

Mert’in babaannesinin Mert’e gizlice baskın yapma planları hem Mert’i hem de Kerem’i resmen bir felaketin ucuna itti. Tam da aynı esnada ne şanstır ki Kerem’in annesi de Kerem’i görmeye Oliva’ya geldi. Bu karmaşa arasında oğlanlarımız ufak çaplı bir kriz yaşasalar da neyse ki durumu sorunsuz hallettiler. Ancak çenesi düşük Ece iki arada bir derede Mert’in babaannesine Mert’in evleneceğini söyledi ve asıl şoku Bedia Hanım yaşadı. Mert bir şekilde olayı çok güzel çevirdi ve çalışanlarla yanlış bir şeyler yaşamamak adına böyle bir yalan attığını söyleyip babaannesinin gözünde bir taşla iki kuş vurdu. Bazı dizi karakterleri kesinlikle çok zeki!

Cansu’yu da önceden hiç görmediğimiz bir pozisyonda, babasına kafa tutarken gördük ki bu da beni şaşırtan ikinci olay oldu. Bu hafta senaristler dizimizin kadınlarına biraz cesaret yüklemiş gibi görünüyor. Babasından hafta içleri arkadaşında kalma iznini alınca bu habere Ece ve Cansu sevinçten çıldırdı. Artık birlikte yaşayacaklar ve macera dolu bir ev olacağı ilk günden belli oldu. Vee gecenin bombasını buraya bırakıyorum! Kerem Şirin’e ‘Bir geleceklerinin olmadığı’ şu meşhur konuşmayı yapar ve ona bir başkasından hoşlandığını söyler. Vay be Kerem, son dakikada istediğimiz o ışığı verdin bize 🙂 Haftayı iple çekiyoruz daha şimdiden! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.