Ekranda en çok kimi görmeyi özledin?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bu sezonun büyük bir kısmında ekranda göremediğimiz, özlediğimiz isimler oldu. Kimisi uzun bir zamandır ekranda değil, kimisi bu sezonu pas geçti diyebiliriz. “Ekranda en çok kimi görmeyi özledin?” oyununu şimdiye kadar 13.000 oynadı, ilk sekizde ise bizi hem şaşırtan hem de ilk sıralarda olmasına hiç şaşırmadığımız isimler var. Gelin beraber bakalım!

Kiraz Mevsimi’nin naif prensesi Öykü rolüyle ekranda kendi markasını yaratan Özge Gürel oyunumuzun birincisi! 3170 oyla birinci olan Özge Gürel uzun bir süre birinciliği bırakmayacak gibi görünüyor. İkinci sırada Kara Para Aşk ile bir süreliğine ekranlara veda eden Tuba Büyüküstün yer alıyor. Yakında yeni filmiyle sinemada izleyebileceğimiz Tuba Büyüküstün 2596 oy aldı. Üçüncü sırada Medcezir’den sonra televizyon ekranında görmediğimiz, bu kış Delibal ile sinemada izleme şansı bulduğumuz Çağatay Ulusoy var. 1370 oy alan Çağatay Ulusoy sıralamada yükselecek mi merak ediyoruz.


GIF: Tumblr

Dördüncü sırada 1075 oy ile Kara Para Aşk’ın Ömer Komiseri, ekranların en başarılı isimlerinden Engin Akyürek yer alıyor. Yeni proje haberlerini merakla beklediğimiz Engin Akyürek’i ekranda görmeyi gerçekten çok özledik. Beşinci sırada 883 oy ile Serenay Sarıkaya yer alıyor. Medcezir’den sonra Mavi reklamları ile ekranda gördüğümüz yeni proje haberlerini merakla beklediğimiz Serenay Sarıkaya’da en çok özlenenlerden oldu. Altıncı sırada 627 oy ile yine Mavi reklamları ile hasretimizi giderdiğimiz Kerem Bürsin var. Yeni dizisi ve sinema filmi ile alakalı her habere adeta kulak kabartıyoruz desek yanlış olmaz! Yedinci ve sekizinci sırada ekranlardan aynı anda uzak kalmış iyi başarılı isim var. 561 oyla Fahriye Evcen yedinci sırada yer alırken, sekizinci sırada 467 oy ile Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Her iki ismin de bu sene yer alacağı projelerin haberlerini merakla bekliyoruz, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ile alakalı her habere heyecanlanıyoruz!


GIF: Bilincc-Pilavii / Tumblr

Bu sıralama sence değişmeli mi? Sevdiğin oyuncu daha fazla oy alsın mı istiyorsun? Yoksa ilk sekiz içinde yer almasını düşündüğün başka bir isim mi var? O zaman oynayarak seç, sıralamada senin de katkın olsun!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.