Hangi yerli dizileri yeni hikayelerle izlemek isterdik?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Hepimizin hayatında en az bir tane çok severek izlediği ama final yapan dizisi ya da devam eden dizisinde “Bu başka bir dizide olacaktı ne izlenirdi!” diye benimsediği bir karakteri vardır. Peki hangi diziden kimlerin spin off’u olsa bayıla bayıla izlerdik? Var mısınız bizimle incelemeye? Hadi gel, beraber bakalım!

1­- Sana Bir Sır Vereceğim: Aylin ve Tilki

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin çok sevilen doğa üstü çifti en son tekrardan geçmişe  yollanmıştı. Sizce onları ayrı bir dizide ve hikayenin farklı bir anlamında izlemek güzel olmaz mıydı? Geçmişte neler yaptıklarını, hangi kararları aldıklarını ve tekrar birbirlerini bulup bulmadıklarını izlemek istemez miydik? Güzel olacağından neredeyse eminiz!

2­- Poyraz Karayel: Zülfikar

Poyraz Karayel’in küresel sermayecisi Zülfikar’ı ayrı bir dizide, kendi hayatında görmeyi biz şahsen çok isterdik. Biraz komedi biraz aşk.. Belki yanında Meltem de olur!

3­- Güneşin Kızları: AlSel ve SavNaz

Dramdan, gizemden,göz yaşından hiç gülmeye vakitleri kalmayan gençleri eğlenirken görmek güzel olurdu bizce. Hem aşk hayatlarında da biraz mutluluk fena omazdı sanki… Eğlenceli bir hikaye kesinlikle güzel olurdu!

4­- Kiraz Mevsimi: Öykü ve Ayaz

Evlenmesine evlendiler ama pek çok tatlı sorunla karşılaştılar. Sorunlarının sadece kendi aileleri ile ilgili olduğu, hatta çocuklarıyla beraber aile hayatlarını izlemek eğlenceli olurdu. Evli, mutlu ve çocuklu diyelim tam olsun!

5- ­Güneşi Beklerken: Melis

Güneşi Beklerken dizisinin aslında o kadar da kötü olmayan, sadece şartların onu kötü olmaya zorladığı Melis’in hayatına nasıl devam ettiği de merak konusu… Onu da ayrı izleme şansımız olsa güzel olurdu bizce!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.