Kiraz Mevsimi’nde N’olur? (42. Bölüm)

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ayaz, Mete’nin yaptığı şantaj nedeniyle iki arada kalır. Ya annesinin hapse düşmesine neden olacak, annesiyle beraber babasını ve Önem’le uyumlu çalışmaya başlayan Öykü’yü de mutsuz edecek; ya da Öykü’yü terk edecektir. Ayaz’ın seçim yapmakta zorlanması Öykü ile olan ilişkilerini olumsuz etkiler. Durumun farkında olmayan Öykü, Ayaz’ın soğuk ve mesafeli hallerinin anlamını çözemez. Ayaz öncelikle annesiyle konuşmak ister ama kendisini bekleyen tatsız sürprizden haberi yoktur. Herkesi hastane koridorlarında bir araya getiren bu olay; aynı zamanda insanların birbirleriyle hesaplaşmalarına da neden olur. Mete Şeyma’yı kendi çıkarları için kullanmayı ister. Bu durum Şeyma’nın canını sıkmaktadır. Öykü ne yapıp edip Ayaz’ın bir türlü söyleyemediği sıkıntısının ne olduğunu öğrenmek ister. Çabaları Öykü’nün hiç de olmasını istemeyeceği şeylerin gerçekleşmesine yol açar!

Kiraz Mevsimi’nde geçen hafta ne olmuştu?

 

Yeni bölüm fotoğrafları.

 

Yeni bölümün çok az fotoğrafı var fakat güzel bir fragmanı var. Buyrun afiyetle izleyin.

 

Yeni bölümü sabırsızlıkla beklerken Özge Gürel’in kütüphanesiyle vaktini verimli değerlendirebilirsin. Özge Gürel’i sadece Öykü olduğu için değil, okuduğu güzel kitaplar için bir kez daha sevebilirsin.

 

Kiraz Mevsimi’nde neler olup bitiyor geri kalmamak için bizi takibe al. Kanepede tek başına Kiraz Mevsimi izlemekten sıkılıyorsan sohbete katıl!

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.