Kerem Bürsin’e Partner Aranıyor!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Ekranların yakışıklı oyuncusu Kerem Bürsin, onunla ilk tanıştığımız 2013 senesinden bu yana iki başarılı dizi, bir film ve altı reklam filmiyle karşımıza çıktı. 2015 kış sezonunda yayınlanan Şeref Meselesi’nin ardından ekranlara bir sene ara verme kararı alan Bürsin, bu sene Ay Yapım imzalı yeni bir dizi projesiyle özleyenlerini sevindirmeye geliyor! Ekranlardan uzak olduğu süre içerisinde hayranları onu birçok isimle yakıştırdı, şimdi ise kulislerde dönen isimler ve hayranlarının hayallerini süsleyenler koca bir soru işareti yaratmış durumda. Proje hazır; Kerem’in kaleminden çıkan bir boksör ve balerinin hikayesi… Peki ya partneri kim olacak? İşte bu konuda biraz beyin jimnastiği yapmaya davet ediyorum sizi…

Serenay Sarıkaya

Fotoğraf: MAVİ

Hayranlarının Kerem Bürsin’e en çok yakıştırdığı isimlerden biri, aynı zamanda Mavi Jeans’in reklam filmlerinde partneri olan Serenay Sarıkaya… Bu reklam projesinden önce birçok fan-art ve videolarda yakıştırılan çiftin yan yana geldikten sonraki uyumu, onların bir dizi veya filmde de partner olmaları için büyük bir beklenti yarattı. Geçtiğimiz kıştan bu yana konuşulan film projelerinin yanı sıra kulislerde dizi için de bir araya gelebilecekleri konuşulan çiftin enerjisinin ekranı yakacağına kalıbımı basarım fakat bunca projenin içinde hangisi olmalı, derseniz ben tercihimi filmden yana kullanırım. Dizi gibi uzun soluklu bir projede yer alırlarsa onları sürekli gördüğümüz reklam filmleri ve afişlerden dolayı işin büyüsü kaçabilir. Tüm bunların yanı sıra ‘beraber oynayacaklar’ derlerse ayıla bayıla izleriz efenim dizilerini, orası ayrı…

Hazal Kaya

Fotoğraf: Hürriyet & Kanal D

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz başarılı oyunculardan biri olan Hazal Kaya’nın ismi Bürsin ile beraber anıldığından beri hayranlarının sosyal medyadaki mesaj bombardımanı hız kesmeden devam ediyor. Bahsi geçen projede bir balerinden bahsedildiği ve Hazal Kaya’nın erken yaşta bale dersleri aldığı göz önünde bulundurulduğunda ikilinin partner olma ihtimali çok yüksek gibi görünüyor. Bu duruma sevinen olduğu kadar üzülen hayranları da vardı, yani sosyal medya ve kulisler epey karışıktı anlayacağınız… Ta ki birinci ağız olan Kerem Bürsin’den açıklama gelinceye kadar; yeni projesinde Hazal Kaya ile rol alacağı haberini yalanlayan yakışıklı oyuncu, bu duruma bir netlik getirerek beraber rol almalarını isteyen hayranlarını üzerken, hiç yan yana gelmemelerini isteyen hayranlarını sevindirdi.

GELELİM HAYRANLARININ GÖNLÜNDEN GEÇEN İSİMLERE…

Öykü Karayel

Fotoğraf: Pinterest /MAVİ

Henüz Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de oynamadan bile Bürsin hayranları tarafından ismi çokça zikredilen Öykü Karayel, geçen sezonun sonunda diziden ayrıldı. Şu an herhangi bir projeye “Evet” demeyen güzel oyuncunun Kerem Bürsin’in partneri olma olasılığı bile hayranlarının gözlerini parlatmaya yetiyor.

Damla Sönmez

Fotoğraf: Tumblr /MAVİ

Renkli gözlülerden devam ediyoruz; son olarak Güllerin Savaşı’nda Gülru karakterine can veren Damla Sönmez de Bürsin hayranlarının yakın markajında olan isimlerden… Yeni sezon için herhangi bir projede adının kimseyle anılmadığını düşünürsek onu da yakışıklı oyuncunun yanında görme ihtimalimiz yok değil.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.