Hande Doğandemir canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Son dönemin ünlü ve başarılı genç oyuncularından Hande Doğandemir’i gelecek projelerinde nasıl roller canlandırırken izlemek isteriz diye düşündük. Hayal gücümüzü biraz zorladık. Birbirinden heyecan verici alternatiflerin arasından bizce en iyi 5 tanesini seçtik. Bakalım siz de bizimle aynı fikirde olacak mısınız?

1- Dönem Dizisi Kadını

Fotoğraf: Instagram

Nasıl oluyor bilmiyoruz ama Hande Doğandemir’in karakteristik yüzü hem modern günümüz kadınının hem de eski zaman hanımefendilerinin çizgilerini bir arada taşıyor. Bugüne kadar kendisini hep güncel işlerde izledik. Verdiği röportajlarda bir gün mutlaka bir dönem işinde yer almak istediğini söyleyen Doğandemir’i nostaljik bir projede izlesek hiç fena olmaz. Retro tarzın kendisine ne kadar yakıştığını da göz önüne alırsak zarafeti, asaleti ve Fransız kadınlarını andıran havasıyla bir dönem projesine çok yakışacağından hiç şüphemiz yok. 

2- Mafya Lideri

Fotoğraf: Instagram

Hande Doğandemir etrafına oldukça dişil enerji yayan bir kadın olsa da maskülen bir stil tercih ettiğinde de bunu başarıyla taşıyor. Haliyle kendisini babasının ardından onun yasadışı işlerinin başına geçerek yeraltı dünyasını kasıp kavurduğu sert bir rolde izlemek gerçekten hepimiz için büyük bir ters köşe olurdu. Daha önce rol icabı bir süre boks dersleri alan Doğandemir’den birkaç aksiyon sahnesinde bir iki küçük numara izlemeye sanıyoruz ki kimsenin itirazı olmaz.

3- Fettan Bir Kadın

Fotoğraf: InStyle

Güzel oyuncu deri değiştirir gibi kolayca gerektiğinde masum bir genç kıza gerektiğinde tutkulu bir kadına bürünebiliyor. Kendini değiştirmekte ve izleyiciyi buna inandırmakta hiç zorlanmıyor. Türk izleyicisi olarak  genelde ya dünya iyisi ya da şeytana pabucunu ters giydirecek kadar kötü kadın karakterlere alışığız. Fakat arada bir de olsa içinde hem iyilik hem de kötülük bulunan, hinliklerine rağmen sevmekten kendimizi alamadığımız “gri” kadın kahramanlara denk geldiğimizde onların büyüsüne kapılıp gidiyoruz. Aradan yıllar geçmesine rağmen efsane olarak anılan Bihter Ziyagil ve onun izinden giden Hayat Şarkısı’nın Hülya Cevher’i bu ekolün en başarılı temsilcileri. Hande Doğandemir’i de hem göz alıcı güzelliği hem de şeytani zekasıyla etrafındakileri parmağında oynatan şuh bir kadın olarak izlemek bizce hiç de fena fikir değil. 

4- Akıl Hastası

Fotoğraf: handedogandemir.com

Şüphesiz ki psikolojik problemleri olan karakteri canlandırmak her oyuncunun hayalidir. Tabii ki böylesi zor rollerin altından kalkmak herkesin harcı değil. Fakat genç oyuncuya güvenimiz tam! Aslına bakarsanız Hande Doğandemir Şubat’ta canlandırdığı Elem karakteri düşünüldüğünde bu temaya hiç yabancı değil. Yine de onu ciddi ruhsal sorunları olan arıza bir kadın olarak sınırlarını biraz daha zorlarken görmek isteriz. 

5- Kasaba Kızı

Fotoğraf: handedogandemir.com

Doğa ve hayvan sevgisiyle bilinen Hande Doğandemir’i hafiften country ve salaş kıyafetler içinde bir çiftlikte, doğal yaşamla iç içe hayal ettik. Toprağına ve insanlarına bağlı, yorucu şehir yaşantısına direnen, asi ve hırçın bir karakteri canlandırmak ona muhakkak çok yakışırdı. Genellikle şehirli kadın olarak izlediğimiz Doğandemir’i bir de taşra kızı olarak görmek hepimiz için hoş bir değişiklik olabilir. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı