Hafızalarımıza kazınan 5 yakın dostluk!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çoğu insanın hayatında manevi kardeşi yerine koyduğu, olmazsa olmaz bir dost vardır. Birlikte eğlendiği, birlikte ağladığı ve her şeyini anlatabildiği bir dost insana hayatta yalnız olmadığını hatırlatan ve dünyadaki kötülükleri biraz olsun unutturabilen şeylerdendir. Hayatımızda önemli bir yeri olan dostluk kavramını ekranda en güzel şekilde yansıtan ikililerden bazılarını, izleyip çok sevdiğim dostlukları yazdım, ama sadece kızları…

1- Monica & Rachel & Phoebe (Friends)

Fotoğraf: NBC

İkili demiştim ama bu kızların üçünü birbirinden ayıramazdım! Friends’in ayrılmaz kızlarının dostluğu çok özeldir. Kız kardeşleriyle problemli olan Rachel ve ikiziyle arası hiç iyi olmayan Phoebe’ye hiç kız kardeşi olmayan Monica eklenince üçünün birbirlerini kız kardeş gibi görmeleri kaçınılmaz olur.

2- Marissa & Summer (The O.C)

Fotoğraf: FOX

Unutulmaz gençlik dizilerinden The O.C’nin efsane dörtlüsünün kızları Marissa ve Summer’ın dostluğu diziyi unutulmaz yapan etkenlerden biridir. Her zaman birbirlerinin yanında olan Marissa ve Summer’in dostluğunun sağlamlığını görmek için Marissa’nın yokluğundaki Summer’ı izlemeniz yeterlidir.

3- Blair & Serena (Gossip Girl)

Fotoğraf: The CW

Queen B ve Queen S dostluğu dizinin en önemli yapıtaşlarındandır. Diziye araları bozuk olarak başlasalar da sonradan yine biraraya gelirler ve birbirlerinin olmazsa olmazı, en büyük destekçileri olurlar; Blair ve Serena’nın sığınağı, birbirlerinin omuzları olur. Birlikte gülüp birlikte ağlayabilen Blair ve Serena benim en sevdiğim ikililerdendir.

4- Robin & Lily (How I Met Your Mother)

Fotoğraf: CBS

Gruba sonradan dahil olan Robin’in onlara adapte olmasını kolaylaştıran en önemli kişidir Lily, bana göre. Lily’nin gerçekçi olması Robin’i bazen sinirlendirse de sağlam dostluk kurmalarının en önemli nedenidir bu gerçekçilik. Zıt karakterlerine rağmen ayrılmaz ikili olurlar.

5- Fiona & Veronica (Shameless)

Fotoğraf: Showtime

Halen devam etmekte olan dizi Shameless’ın kızlarını da eklemeden edemedim bu listeye. Fiona ve Veronica, zorlu hayatlarında birbirlerinden destek alırlar, birbirlerine yol arkadaşı olurlar. Özellikle kardeşlerine hem anne, hem baba, hem de abla olmaya çalışan Fiona için Veronica çok önemli bir destekçidir ve tabii ki birlikte eğlenmeyi de çok severler!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı