Hilmi Cem İntepe hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Survivor yarışmasının ilk gönüllü şampiyonu olarak hatırı sayılır bir yer edindi hayatımızda Hilmi Cem İntepe… Peki bu genç adam nasıl biridir? Sizler için Hilmi Cem İntepe hakkında bilmeniz gereken 10 şeyi bir araya getirdik. İyi okumalar efendim!

1- Ne zaman doğdu?

Fotoğraf: Instagram

Hilmi Cem İntepe; 19 Mayıs 1992, Bodrum doğumlu. Daha gencecik, maşallah! 

2- İki öğretmen çocuğu!

Fotoğraf: Instagram

Hilmi Cem İntepe’nin annesi de babası da ilk okul öğretmeni! Babası hala görevini sürdürmekte, annesi ise emekli olmuş. Bir röportajında öğrenciliğinin burnundan gelmediğini, ona öğretmen gibi davranmadıklarını söylemiş. Ne diyelim, şahane bir anne ve babaya sahip! 

3- Üniversite serüveni nasıldı?

Fotoğraf: Instagram

Survivor’ın ilk gönüllü şampiyonu olan Hilmi Cem İntepe, Muğla Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulun’da eğitim görmekte… Tam da Hilmi Cem’lik bir tercih!

4- Dans tutkusu nasıl başladı?

Fotoğraf: Instagram

“Benimle Dans Eder Misin?” adlı yarışmada break dans yapan bir karakterden etkilenen İntepe, adeta amuda kalka kalka liseye geçmiş. Lisede ise internet sitelerinden video indirerek kendini geliştirmiş. Ayağını kırmak pahasına da olsa dansdan vazgeçmeyen Hilmi Cem İntepe’nin ailesi son çareyi Latin Dans Okuluna yazdırmakta bulmuşlar. “Madem öyle vizyonunu genişlet, ileri de faydası olur,” demişler. Çok da güzel düşünmüşler. Dördüncü ayında Türkiye birincisi olan İntepe, altıncı ayında tekrar Türkiye birinciliğini elde etmiş. Yedinci ayında ise yetişkinlerde 55 kişi içinde ilk 6’ya girmiş. Daha sonrasında ise bahsettiğimiz gibi Muğla Spor Akademisi’ni kazanmış, Latin dans ve break dans eğitimi vermiş. Sonrasında ise arkadaşları ile okul açmış.

5- Peki bu okulu nasıl açmış?

Fotoğraf: Instagram

Marmaris’te bir otelde animasyon şov ekibinde yer alan İntepe, bir sene sora kendi dans ekibini kurmuş ve kendisi otellere ekip yollamaya başlamış. Gencecik yaşına rağmen saygı duyulacak işler başarmış açıkçası, yolu hep başarılarla dolu olsun!

6- Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor macerası!

Fotoğraf: Instagram

Bir arkadaşı sağolsun Hilmi Cem’in bu göz dolduran dans yeteneğini göz ardı etmek istemeyip Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına başvuruda bulunmuş. İlk elemeyi geçen İntepe, Bolu’ya çağırılmış ve yayına çıkmış. Hülya Avşar kendilerini çok beğenmişti ve bu şekilde sükse yakalamıştı. Yetenek Sizsiniz macerası yarı finale kadar süren Hilmi Cem İntepe, Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Survivor 2013 Gönüllüler kadrosunda yarışma fırsatı buldu ve ilk gönüllü şampiyon olmuştu. Takdir edersiniz ki hayatı şampiyonluklarla dolu genç adamın… Daha sonrasında ise Survivor All Star’da tekrardan gönüllüler takımında mücadele veren Hilmi Cem İntepe, üçüncü olarak bitirmişti yarışmayı. 

7- Oyunculukta basamakları nasıl tırmandı?

Fotoğraf: Instagram

Survivor 2013 macerası bittikten sonra ilk olarak Muhteşem Yüzyıl’da Yavuz karakterine can veren Hilmi Cem İntepe, daha sonra Çalıkuşu dizisinde Yusuf karakterini canlandırdı. Sonrasında ise Stajyer Mafya ile ilk uzun metrajlı sinema filmi deneyimini yaşayan İntepe, ardından Çılgın Dersane: Ada filmi ile kamera karşısına geçti. Taze oyuncu şimdilerde ise Bodrum Masalı adlı dizide ilk başrol deneyimini yaşayacak. 24 yaşına bu kadar güzel başarılar sığdıran bu genç adamı sadece ayakta alkışlarım. Yolu, bahtı hep açık olsun! 

8- Nasıl bir müzik kulağı var?

Fotoğraf: Instagram

Ne dans müziksiz ne de müzik danssız olmaz, değil mi? Başarılı dansçımız tam bir caz tutkunu olduğunu iddia eden taze oyuncumuz ayrıca chill-out müzikler de dinliyormuş. Müzik konusunda fazlasıyla zevkli!

9- En büyük hayali nedir?

Fotoğraf: Instagram

Oyunculuk yolunda sağlam adımlarla ilerleyen İntepe, ileride kendi aksiyon filmini çekmek istiyormuş. Dansçı ve sporcu olan Hilmi Cem, eminim ki başarılı sahnelere imza atacaktır. Hayalinin bir gün gerçek olacağına canı gönülden inanıyorum, çünkü hayaller gerçek olmak için varlar. 

10- En sevdiği yemek hangisi?

Fotoğraf: Instagram

En sevdiği yemek tercihini mantıdan yana kullanan yakışıklı oyuncu adeta “Ben yemekten anlarım,” diyor ! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı