Aras Bulut İynemli hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen, genç yaşında olmasına rağmen projeleriyle adından çokça söz ettirmeyi başaran, oyunculuğuyla olduğu kadar karizmasıyla da hafızalarımıza kazınmış genç ve başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli hakkında daha detaylı bilgiler edinmek ister misiniz? Buyurunuz!

1- İstanbul’da doğdu!

Fotoğraf: Instagram

Başarılı oyuncu 25 Ağustos 1990 yılında, İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

2- Sanat, genlerinde var!

Fotoğraf: Marie Claire

Ses sanatçısı Yeşim İynemli ve Oyuncu Orçun İynemli’nin kardeşi olan Aras Bulut iynemli’nin annesinin tarafından da sanatla, tiyatroyla ilgilenen isimler var! Yani sanatçılık, genç oyuncunun genlerinde var!

3- Uçak Mühendisliği okuyor!

Fotoğraf: Marie Claire

Lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı ve hala eğitimine devam etmekte… İş içinde olduğu kadar, eğitim hayatı içinde de çalışkanlığı elden bırakmayan bir isim diyebiliriz onun için!

4- Koyu bir Beşiktaş taraftarı!

Fotoğraf: Instagram

Onu tanıyan herkes ne kadar koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğunu bilir. Takımına yürekten tutkuyla bağlı… Vakit buldukça maçlarına gidip destek olmaya çalışan genç oyuncu sosyal medyadan da desteğini takımından esirgemiyor.

5- Yeğenlerine olan sevgisi bambaşka!

Fotoğraf: Instagram

Hem amca hem de dayı olan genç oyuncu için yeğenleri Ada ve Tuğra bir yana, dünya bir yana! Ailesine sıkı bağlarla olan Aras, her daim onlarla vakit geçirmeye çalışıyor. Sosyal medyada da yeğenleriyle güzel kareler paylaşmayı çok seviyor.

6- Nasıl keşfedildi?

Fotoğraf: Marie Claire

Keşfedilme serüveninde ünlü yönetmen Zeynep Günay Tan’ın payı büyük! Patos reklamında yönetmen koltuğunda oturan Zeynep Günay Tan, Aras Bulut İynemli’yi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi deneme çekimlerinde görmek istiyor . Deneme çekimlerine katılan Aras, rol için uygunluğunu ispatlayıp bir süre sonra Mete olarak bizlere “Merhaba!” diyor.

7- Peki, yürek hoplatan karizması?

Fotoğraf: Marie Claire

Neredeyse yakışıklılığı ile hepimizin gönlünü çalan Aras, dış görünüşü hakkında konuşmayı pek sevmeyenlerden… Bu konunun onun için fazla bir önemi yok aslında… İşimi iyi yaptığım, başarılı olduğum sürece kendimi daha yakışıklı ve daha iyi hissediyorum diyor.

8- Hangi projelerde yer aldı?

Fotoğraf: TAFF

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Mete’si olarak “Merhaba!” dediğimiz Aras Bulut İynemli, sonrasında güçlü kadrosuyla adından söz ettiren Muhteşem Yüzyıl dizisinde ve ardından başrol olarak Maral dizisinde bizlerleydi. Dizi dünyasının yanı sıra beyaz perdede de Mahmut ile Meryem ve Tamam Mıyız? filmleriyle boy gösterdi.

9- En sevmediği insan tipi hangisi?

Fotoğraf: Marie Claire

En sevmediği insan tipi onursuz insanlar! Hayatında onursuzluğa ve riyakarlığa dayanamadığını söylüyor.

10- Oyunculuğu kadar, sesi de güzel!

Karizmatik duruşuyla beraber, karizmatik ses tonuyla da gönülleri çalıyor Aras! Yeri geldiğinde naif, yeri geldiğinde asi kullanabildiği ses tonuyla herkesi mest ediyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.