Gerçek aşklar bir anda mı başlar?

1 dakikada okuyabilirsiniz


Asistanın kazasıyla hayretler içinde veda ettiğimiz son bölümün ardından merakla beklediğimiz bir haftayı geride bıraktık ve sonunda merakımızı giderdik. Sevimli asistan kazayı çok şükür 1-2 sıyrıkla atlattı. Her zamanki gibi şansı yaver giden Mert, bu durumu da kendi lehine çevirmeyi muhteşem bir şekilde başardı. İşin daha da komiği, etrafındaki herkes için bu kaza olumlu kapılar açmıştı.

Tatlı asistanın kaza geçirdiğini öğrenen Ece bir nefeste soluğu hastanede aldı ve Mert’e ilk söylediği cümle ‘’Ben seni istiyorum asistan, sadece seni istiyorum’’ oldu. Resmen ona ilan-i aşk eder ve gözlerimizin önünde bir aşk başlar. Eee, aslında bunun böyle olacağı en başından belliydi de Ece kızımız mevzuyu biraz uzattı!

Bingoo! Bu sadece Mert ve Ece için değil, aynı zamanda Kerem ve Cansu için de bir dönüm noktasıydı çünkü artık beraber olmaları için arada hiçbir engel kalmamıştı. Diğer engelleri saymazsak elbette!

Aşk hayatları en sonunda düzene giren muhteşem ikili Kerem ve Mert bir ara baş başa kalmayı başardı. Bu arada da Kerem yarım bıraktığı işi tamlayacağını; Cansu’ya her şeyi anlatacağını, zaten bir ayın da dolduğunu söyledi. Büyük bir duygu sömürüsüyle olayı bir anda her zaman olduğu gibi kendi lehine çevirmeyi başaran Mert Kerem’i ikna etti ve Kerem, Mert işi öğrenene kadar onu yarı yolda bırakmayacağını söyledi. Bu yol uzun Kerem, belirli fedakarlıklar yapılmalı mı dersin?

Ammaaa bölüm sonunda Kerem’cik bu sözünü unuttu! Cansu ile çıktıkları fazla aksilik içeren ilk randevuda, bölüme veda ettiğimiz o son saniyelerde ağzından çıkan son sözler ‘’Ben Mert değilim. Benim adım Kerem.’’ oldu! Vay Kerem bey vay. Dürüst olmanız konusunda hem fikiriz, bu yalanın daha fazla uzamaması gerektiğine biz de inanıyoruz, ama  Mert’e verdiğin sözü aynı gün içinde çöpe atman da pek yakışık almadı tatlı çocuk! Önce Cansu’nun, sonra Mert’in tepkisi ne olacak dersiniz? Açıkçası merakla bekliyoruz!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı