The Avengers: Age of Ultron Ucundan Azıcık Sızdı

1 dakikada okuyabilirsiniz

Spoiler mı değil mi bilmiyoruz. Belki spoiler olabilir, belki olmayabilir. Neresinden baktığına bağlı olarak değişebilir. Kısacası jenerik spoilerı dersek doğru tanım olabilir.

Bir gün her şey sızacak. 2014 ve 2015’in ilk çeyreğini sızıntı yılı oldu. Önce Sony’nin patlatılan sunucularından etrafa saçılan vizyon filmleri arkasından gelen Game of Thrones’un ilk dört bölümü bütün yapımcıların tedirgin sabahlara uyanmasına neden oldu. Leaked (sızıntı) başlıkları sinema, televizyon içerikli haberler sitelerinin başlıca konusu oldu. 

Bundan nasibini The Avengers Yenilmezler (bu nasıl çeviri?) alacak gibi olmuş ucundan dönmüş diyebiliriz. Sanıyoruz bir basın gösterimi ya da ön gösterim sırasında filmin sonunda açılan bir kamera sayesinde jenerikten sonra ekrana çıkan Spider-Man’e şahit oluyoruz. Marvel’ın kahramanlarından bir tanesi olan Spider-Man’in ilk iki filmde yüzünü görmek nasip olmadı. 

 

 

Sızan görüntülerden yaptığımız tespit şu oluyor. Yakında ya yeni bir Spider-Man serisine şahit olacağız ya da üçüncü Avengers filminde Spider-Man taşeron kahraman olarak kadroya katılacak. Süper kahramanların akın akın gişelerde ve televizyonda insan hayatı kurtardığı şu dönemde Spider-Man eksik kalmıştı. Yakında vizyona Batman v Superman girecek. DC’nin neredeyse bütün kahramanlarının birer dizisi mevcut durumda, Marvel’ın Batman’i olmasa da Gotham’ı televizyonda rüzgarlar estiriyor.

The Avengers: Age of Ultron için Marvel’ın yayınladığı fragmanların hepsini bir araya topladık. Bir demet halinde size sunduk, alın gençler süper kahramana doyun.

 

 

 

 

 

Tekrar hatırlatmaktan zarar gelmez. The Avengers: Age of Ultron 1 Mayıs’ta vizyonda olacak. The Avengers’ı sabırsızlıkla bekliyorsan hali hazırda The Flash izliyorsundur. The Flash hakkında haber almak, içerik paylaşamak için sayfayı takibe alman yeterli. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı