Bir Yüksek Sosyete klasiği olarak Cansu’nun ızdırabı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

“Her şeye rağmen kalır mısın?” dedi gerçek Kerem Cansu’ya… Sanki kendisi çok doğruymuş gibi Kerem’in eğrilerine böylesine takılması şaşırtıcı olduğu kadar komikti de. Sonunda yalanından kurtulmuştu Kerem, Cansu’nun yalanından habersiz kendini suçlu hissederken. Romantik geceleri büyük bir aydınlanmayla son bulmuştu.

Abisinin akıl vermesiyle Cansu’cuğumuz da kendi aydınlanmasını yaşar ve o da kendi yalanını Kerem’e itiraf etmeye karar verir. Ertesi sabah Kerem’in ailesi tarafından kahvaltıya çağırılan Cansu, burada Kerem’e tüm gerçekleri anlatabilmek için kendini bir hayli zorlar.

Tam “Anlatacak! dediğimiz yerde bir anda Mert içeri girdi ve Cansu’yu orada görünce her şeyi öğrendiğini anlayıp bir anda Kerem’e çıkışmaya başladı. Dizinin başından beri gördüğümüz en büyük kavgalarını ettiler ve Mert’in sözleri sadece Kerem’e değil, tahmin ediyorum ki izleyen herkese fazlasıyla ağır gelmiştir. Aralarında bir patron-çalışan ilişkisi olduğunu, onun sözlerini birer emir gibi algılaması gerektiğini ve bunun bir ihanet olduğunu özetleyen Mert’in birkaç ağır cümlesinden sonra gerilen ipler ikisinin de boğazını sıktı ve ortam soğumadan ikisi de oradan ayrıldı.

 “Bu haftanın bombası ne?” dediğinizi duyar gibiyiz! Bu hafta bomba Süreyya Hanım’dan geliyor beyler bayanlar! İlk söylediğimde inanamayacaksınız biliyorum ama Mert’in babaannesinin gizli planlarının işe yaraması sonucunda Süreyya Hanım kocasına boşanma davası açmaya karar verdi! Resmen avukatı arayıp “Davayı açalım!” dedi. Hatta bununla da kalmayıp tüm güçlü kadın profiliyle eline pastasını alıp bu gelişmeyi kutlamak için Bedia Hanım’ın evine gitti. Annelik konusunda olmasa da bazen bu dik duruşuyla hayran bıraktırıyor kendine doğrusu.

Bu beklenmedik hamleyi yapan Süreyya Hanım için “Başına taş mı düştü de böyle bir karar verdi, hayırdır ya?” diyeceksiniz biliyorum. Tabii ki inadım inat Süreyya Hanım bu inadını pek kıymetli eşi Metin Bey’in son golünü öğrenmesiyle birlikte kırdı. Sabrı son raddeye gelen Süreyya Hanım, Metin’in metresi Işıl’dan yaptığı bebeğe soyadını verip nüfuslarına aldığını duyunca, en az tüm aile üyeleri gibi gemileri yaktı ve hayırlı adımı attı. Yürü be Süreyya!

Her şey yoluna girer, tüm sorunlar düzelir, herkes mutlu mesut yaşar. Peki bizim şaşkın kızımız Cansu’nun yüzü güler mi? Ne münasebet! Elbette Cansu’nun yüzü yine gülmedi, gülmeyecek. Bu “vefalı anne ve sevgi dolu aileye” sahip olduğu sürece hangi Kerem yeter Cansu’nun dertlerini hafifletmeye?  Biz şok olmadan Yüksek Sosyete’nin bittiği nerede görülmüş? Dizimizin ilk bölümünde yarım bıraktığımız o Çalhan-Koran ailesi için değerli, Cansu ve Mert için ızdırap dolu geçecek o izdivaç mevzusu yeniden gündeme geldi ve Süreyya Hanım’ın Cansu’ya buluşmaya gideceğini haber verdiği o telefon görüşmesiyle bu bölümü böylece kapatmış oluyoruz. Sanırım birilerinin daha sırrı ortaya çıkmak üzere ne dersiniz?

BONUS!

“Mert ve Kerem arasında her şey düzeldi mi?” diyenlere ise güzel haberi verelim. İşler şimdilik yolunda! 🙂

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı