Bambaşka kadınlar, ani kararlar ve gerçek aşkı yaşayanlar…

2 dakikada okuyabilirsiniz


Son iki bölümdür giderek artan Cansu ve Süreyya Hanım yakınlaşması bu bölümde de beni hayretler içinde bıraktı. Süreyya Hanım boşanacağını Cansu’ya ağzından kaçırdı ve Cansu’da böyle bir günde annesinin yanında olmak istedi. Şimdiye kadar Cansu’dan hiç duymadığımız cesaretli bir konuşma duyduk annesine karşı… Süreyya Hanım sanki bir başka bakıyor bu aralar Cansu’ya, ne dersin? Sanki annesiymiş gibi, ilk kez annesi olduğunu hissettirirmiş gibi göründü. 

Metin Bey eşinin ona hazırladığı müthiş sürprizden habersiz, kendi cephesinde insanlara hayatlarını dar etmek ile meşguldü. Geçen hafta oğlunun masum şantajı üzerine şirketten kimseyi kovmamaya söz vermişti ancak yeni güne uyanan Can, iş yerinden on kişinin kovulduğunu öğrenerek adeta delirdi. Bunun üzerine beklenen hareketi yaptı ve istifa etti. Baba oğlun arasını iyice açan olan bu durum Metin Bey’in aile bağlarının tamamen yok olmaya başladığına işaret… Eden bulur sayın Metin Koran!

Korkulan akşam yemeğinde biz Süreyya Hanım boşanma olayını Metin Koran’a söyleyecek diye beklerken neredeyse bunun dışında her türlü olay oldu. Ailenin tüm üyelerinden her türlü itiraf, iftira ve ispiyon ortaya karışık şekilde masanın üstüne adeta döküldü. İzlemesi oldukça keyifli olan (kötü gözle bakmayın bana ama komikti gerçekten) aile karmaşası sırasında kimse içinde bir şey bırakmadı, herkes içindekileri döküverdi. Can ve Süreyya Hanım, Metin Bey ve kızı Begüm,  Cansu ile Süreyya Hanım, Begüm ile Can. Kısacası ailedeki herkes birbirine girdi, ortaya karışık müthiş bir kavga izledik desem yeridir!

Bu durumun altını çizmek bile gereksiz ama Cansu için mutsuzluk bir günlük rutin haline geldi. Kavganın ertesi sabahında malum buluşma için uyanmıştı. Denediği bin bir çeşit hastalık numaralarının hiçbirini Süreyya Hanım’a yedirememişti. Mert Çalhan için de durum pek farklı değildi. Onun da denediği hiçbir numara işe yaramamış, ikiside buluşmaya doğru yola çıkmıştı.

Yola çıkmışlardı ki son anda Mert bir sinir patlaması yaşadı ve bir anda arabadan indi. Babaannesine, pek hak etmediği sert bir çıkışmadan sonr, zaten bir kız arkadaşı olduğunu ve o buluşmaya da gitmeyeceğini söyleyip çekip gitti. Cansu’cuk içinde en sonunda bir şeyler yolunda gitmişti. Vallahi biz de şaşkınız! 🙂

Peki ya o bölüö sonu nasıl bir sondu öyle be kardeşim?!? Dizideki en iyi kalpli, en masum, Cansu’yu en çok seven biricik abisi Can… Öldü mü??? Tüm yüklerinden, şirketten, sorumluluklarından, mutsuzluklarından, babasından kurtulup, yeni bir başlangıç için, mutlu olmak için, huzuru bulmak için bindiği o tekne Can’ın sonu mu olacak? Şimdilik sadece teknenin battığını ve Can’ın hiçbir yerde bulunamadığını biliyoruz. Önümüzdeki haftayı, önümüzdeki haftanın fragmanını şimdiden iple çekiyor, size de sabır diliyorum Yüksek Sosyete sevenleri.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı