Yüksek Sosyete’nin aşıkları bilmeceleri çözebildi mi?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Cansu’nun CV’sinde hiçbir kişisel bilgisinin yer almadığını fark eden Kerem’in içine bir kuşku düşmüştü. Bu, o onun aslında gerçekten Cansu hakkında hiçbir şey bilmediğiyle yüzleşmesi için ona bir kapı açmış oldu. Bunu fark eden Kerem ve Ece araştırma yapmaya, bunun üzerine gitmeye başlamıştı.Eh biraz geç oldu ama güç olmadı diyelim biz!

İlk bölümlerde Süreyya Hanım için “Bu nasıl bir anne be!” diye söylenirken, nasıl oldu da böyle “Ay kıyamam ya valla yazık!” moduna girdik hiçbir fikrim yok! Kendisi için gerçekten bu bölümde çok üzüldüm. Oğlunun arama çalışmaları esnasında oradan bir saniye bile ayrılmaması derinden etkiledi, annelik olayını Süreyya Hanım’da bu kadar sık görmüyoruz malum. Gerçi kesinlikle belirtmemiz gereken bir şey var, Zuhal Olcay’ın müthiş oyunculuğu her sahnenin ve saniyesinin hakkını veriyor.

Levent ve Metin karşılaşması neydi öyle? Vallahi şu Levent bir gün Metin’e fena haddini bildirecek, şimdilik sadece zamanını bilmiyoruz. Metin’in sanki karısını kıskanmış gibi böyle bi efelenmesi falan ne manaydı? Güldürdü yani sadece. Sanki çok bi karı kocalar da yani kalkmış karısına suçlar bakışlar, adama böyle tehditkar sözler falan… Bu Metin bey baya enteresan kafalar yaşıyor. 

Metin demişken Işıl’dan bahsetmemek olmaz tabii! Her ne kadar sevmesek de adamın oğlu ölmüş yahu! Kadın kalkmış adamın çek defterine sahte imza atıp kendine ev alıyor gizli gizli, ne entrikalar be arkadaş! Ama ne yalan söyleyeyim Metin Bey’in buna böyle heybetli bir tepki vereceği hiç aklıma gelmezdi. Zeki (!) Işıl’ın da aklına gelememiş olacak ki böbürlene böbürlene söylüyor Metin’e evi aldığını… Adam bir delirdi, kadın şok. Bir daha onun yanına gelmeyeceğini söyleyip evi terk etti. Ama Işıl’ı da terk etti mi orası meçhul doğrusu, epey karışık o işler!

Ve en az geçen bölüm kadar ağzımızı açık bırakan bir son… Fragmanda ufak bir kesit izlediğimiz o sahne, ah o sahne. Tamam Cansu sırlarından kurtulsun, her şey yoluna girsin taraftarıyız ama cenaze evinde de olacak iş değil yahu! Taziyeye gelen Bedia Hanım, yanında torunu Mert’i de oraya getirdi. Orada Cansu’yu gören Mert’in suratı görülmeye değerdi doğrusu. Resmen hayalet görmüşe döndü çocuk. Her şeyin kafasında yerli yerine oturması çok sürmeyecektir, eminim. Bakalım tüm bunlara tepkisi ne olacak Mert’in? Yine büyük bir merakla önümüzdeki bölümü bekliyoruz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.