Burak Özçivit canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Onu Osmanlı Hanedanı’nın Malkoçoğlu Bali Bey’i olarak da izledik, bir lise öğrencisi olarak da… Nasıl bir karakter olursa olsun hep sevdik, hep benimsedik. Hayat verdiği kişiler birbirinden daima farklıydı belki ama koruduğu bir şey vardı ki, o da hayallerimizde üstlendiği kara prens rolü. Peki biz bu kara prensi hiç düşlemedik mi başka hikayelerin içinde? Elbette düşledik. İşte, ”Burak Özçivit canlandırsa harika olurdu,” dediğimiz beş farklı karakter!

1- Osmanlı Padişahı

Fotoğraf: Star TV

Evet, belki önceden Osmanlı sarayının içinde görmediğimiz bir yüz değil ama bu sefer görmek istediğimiz şekil tamamen başka. Bu sefer Malkoçoğlu Bali Bey olarak değil, Osmanlı Hanedanı’nın güçlü padişahlarından bir tanesi rolünde, hayalimizdeki yeri. Olur mu dersiniz, benzer bir tekrar daha?

2- Patron

Fotoğraf: Vogue - GQ

Gözümüzde bir şirketin sahibi olarak odasında canlandırdığımızda Burak Özçivit’i, ”canlandırsa harika olur” demekten alıkoyamıyoruz kendimizi. Biraz tatlı ve biraz da sert belki… Sizce, yapımcılar sesimizi duyar mı dersiniz?

3- Aşiret Ağası

Fotoğraf: Star TV-Kanal D

Özenle kurgulanmış bir senaryonun, özenle canlandırılan sahnelerinin içinde bir aşiret ağası olarak düşündüğümüzde Burak Özçivit’i, bu düşünce yüzümüzde açmaya başlayan hafif bir gülümsemenin de öncüsü oluyor ister istemez. Duruşu, bakışı… Şüphesiz ki, öyle bir karaktere hayat verebilecek en iyi isimlerden bir tanesi. Belli mi olur, bakarsınız duyururuz hayallerimizi…

4- Dövüş Hocası

Fotoğraf: Clear Men

Onu en net, marka yüzü olduğu Clear Men reklamlarında gördük bu haliyle. Çoğumuz için birkaç saniyesi bile yetmişken, saniyelerce değil, sezonlarca bu şekilde görmeyi istemek de en doğal hakkımız konumuna geldi haliyle. Ne dersiniz, fazlasıyla yakışmaz mıydı dövüş hocalığı, Özçivit’e?

5- Karadeniz’in Yağız Delikanlısı

Fotoğraf: Instagram-TAFF

Doğal güzellikleri, kendine has müzikleri ve insanlarının şive dolu tatlı diyaloglarıyla bizi kendisine çeken Karadeniz’in, dizileri de izlemeye doyamadıklarımız arasında şüphesiz. Hal bu kadar güzelken, içine bir de Burak Özçivit dahil olduğunda, dokunmayın keyfimize!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.