Seçkin Özdemir hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Mart ayında final yapan “Acı Aşk” dizisinden 6 ay kadar sonra Kiralık Aşk’la ekranlara dönen Seçkin Özdemir, yeni karakteri Pamir Maden’in heyecanını yaşıyor. Peki her karakterini severek izlediğimiz Özdemir hakkında bilmemiz gereken 10 şey ne? Sizin için derledik…

1- Tipik bir Başak burcu!

Fotoğraf: Instagram

Doğum yeri İstanbul olan oyuncunun doğum tarihi ise 25 Ağustos 1981. Gündelik hayatı ve sakin yaşamayı seven Özdemir, tam bir başak burcu. Bunu her konudaki “titizliği” ile de kanıtlıyor zaten!

2- İktisat mezunu!

Fotoğraf: Elle

İlköğretim ve liseyi İstanbul’da okuyan Seçkin Özdemir, üniversite eğitimi için gittiği Kocaeli Üniversitesi’nin İktisat Bölümü’nden mezun. Oyuncu, tiyatro eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi-MSM’de almış. 

3- Minimal yaşamayı seviyor!

Fotoğraf: Instagram

Dışarı çıkmayı pek sevmeyen Seçkin Özdemir, evde vakit geçirmeyi daha çok seviyor. Arkadaşlarıyla evde takılmanın kendisini daha çok mutlu ettiğini ifade eden Özdemir, minimal bir yaşam tarzı tercih ediyormuş…

4- Ailenin en küçüğü!

Fotoğraf: Instagram

Sinoplu bir babanın ve Yunanistan Türkü bir annenin 4 çoğundan biri olan Özdemir’in iki ablası ve bir ağabeyi var. 

5- Dokunmayı seviyor…

Fotoğraf: Star TV

Sevgisini belli eden biri olduğunu belirten Seçkin Özdemir kendisini; dokunarak, sarılarak ve öperek duygularını ifade edebilen, keyifli ve eğlenceli biri olarak tanımlıyor.

6- 70’ler ve 80’ler dinliyor!

Fotoğraf: Elle

Soul, blues, chill out müzik türlerini seviyor. 70’lerin rock’n roll’u ve 80’lerin rock gruplarından keyif alıyor! Ayrıca kendisi tam bir Michael Jackson hayranı!

7- Tek fobisi böcekler!

Fotoğraf: Instagram

Oyuncunun belirgin olan tek bir fobisi var; böcekler! Böceklerden tırstığını dile getiren Seçkin Özdemir, başka bir fobisinin bulunmadığını söylüyor…

8- Tehlike seviyor!

Fotoğraf: InStyle

Galatasaraylı oyuncu, futbolu sevse de GS ve Milli Takım maşları dışında maç seyretmiyor. Estreme sporları tercih ediyor, tehlike ona keyif veriyor!

9- DJ geçmişi var!

Fotoğraf: Star TV

Şimdilerde popüler bir oyuncu olan Seçkin Özdemir, kariyerine aslında dj olarak başlamış. Kocaeli’de bölgesel yabancı müzik yayını yapan “Red FM” radyosunda program sunan Özdemir, daha sonra “Brainstorm” adlı radyo showu ile büyük ilgi yakalayınca Türkiye’nin bir çok turistik bölgesinin kulüplerinde dj’lik yapmış.

10- “Yaban Gülü” ile tanıdık!

Fotoğraf: Instagram

Birçok reklam filminde rol alan Seçkin Özdemir, dizi olarak ise ilk kez 2008 yılında ATV ‘de yayınlanan “Yaban Gülü” ile ekranlarda yerini aldı. Daha sonra sırasıyla Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Recon: Ailem İçin, ve Acı Aşk dizilerinde izlediğimiz Seçkin Özdemir şimdi ise Kiralık Aşk dizisinde Pamir Maden karakterine hayat verecek. 


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı