Zeki Müren tüm Türkiye’ye yeniden ALO dedirtti!

1 dakikada okuyabilirsiniz


P&G tarafından üretilen, 1976’dan bu yana Türkiye’nin temizlik gücü olan ALO, bu yıl 40. yılını kutluyor. 40 yılına özel etkinliklerine O Ses Türkiye’nin Zeki Müren gecesiyle başlayan ALO, Türkiye’deki ilk reklam kampanyasını birlikte gerçekleştirdiği sanat güneşini, ölümünün 20.yılında sürpriz bir hologram gösterisiyle andı. Hologram teknolojisiyle canlandırılan Zeki Müren’i sahnede gören izleyiciler duygulu anlar yaşarken, Müren’in sahnede söylediği “Size ALO diyorum” şarkısı da #sizeALOdiyorum hashtag’iyle sosyal medyada trending topic oldu.

O Ses Türkiye’nin yeni sezonunun ilk bölümünde ölümünün 20. yılında Türk Sanat Müziği’nin unutulmayan sesi Zeki Müren de anıldı. Yarışmanın, ALO sponsorluğunda hazırlanan özel bölümünde, Zeki Müren’in en sevilen şarkıları O Ses Türkiye’nin geçmiş sezonlarında yarışan ve Türk Sanat Müziği yorumları çok beğenilen yarışmacılar tarafından seslendirildi.  ALO’nun sponsorluğunda hazırlanan özel bölümde Zeki Müren hologram teknolojisiyle canlı olarak sahneye çıktı. ALO’nun, yayınlandığı dönemde de büyük ilgi gören ilk reklam kampanyasında söylediği “Size ALO diyorum” şarkısını seslendiren Zeki Müren, hem programa katılan konuklara hem de ekran başındaki izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı. “Bir müjde veriyorum size ALO diyorum. Pırıl pırıl bir dünyada yaşayın istiyorum.” sözleriyle hafızalara kazınan şarkı #sizeALOdiyorum hashtag’iyle sosyal medyada yüzlerce kere paylaşıldı ve milyonlarca insana ulaştı.

“ALO beyazıyla nice 40 yılları hep birlikte kutlayalım” sloganıyla Türkiye’deki 40. Yılı kutlamalarına Zeki Müren’i yad ederek başlayan ALO, yeni etkinlikleriyle de Türkiye’yi heyecanlandırmaya devam edecek.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı