N’oluyo kullanıcıları Ağustos ve Eylül ayında hangi yabancı yapımları tercih etti?

3 dakikada okuyabilirsiniz

N’oluyo kullanıcılarının tercihleri ile oluşturduğumuz, medyanın nabzını tutan yeni bir değerlendirme ile karşınızdayız. Ağustos ve Eylül ayı tercihlerini kapsayan, iki aylık verilerle tercih edilen yapımlara göz atıyoruz. Karşımıza çıkan tabloya baktığımızda ise her yaşa ve herkese hitap eden işlerin N’oluyo kullanıcısı tarafından tercih edildiğini görüyoruz. Ayrıntılar için sizi yazıya alalım!

Biz bu kızları çok seviyoruz!


Fotoğraf: USA Network / Freeform /  HBO

Geçtiğimiz iki ayın en çok takip edilen işlerinin birinci sırasında Pretty Little Liars var. Finale doğru giden dizinin hayranları kızları nasıl bir final beklediğini merak ediyor, N’oluyo’nun muhteşem özelliği olan “Spoiler saklama” butonu sayesinde spoiler yemeden diziyi takip etmeye devam ediyor. İkinci sırada sezona nokta koyması bir şey değiştirmeden muhabbeti devam eden Game of Thrones var. Seyirci Game of Thrones’un sezonlarını ve bölümlerini tekrar tekrar izliyor, Taht Oyunları’nın büyülü dünyasından kendini alamıyor. Üçüncü sırada genç izleyicinin favorisi, yakışıklı kurt adamların heyecanlı hikayesini anlatan Teen Wolf var. Dizi finale doğru adım adım ilerliyor ancak izleyici kitlesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Dördüncü sırada ikinci sezonuyla beraber kimi izleyicisini kızdıran, kimi izleyicisini sevindiren Mr. Robot var. Gelecek sezonunu şimdiden merak ettiğimiz Mr. Robot N’oluyo kullanıcılarının da favorilerinden… Beşinci sırada ise ekranın en sevilen kardeşleri yani Supernatural yer alıyor. Dizi devam ettikçe popülerliği aynı şekilde devam edecek gibi görünmekte!

Kurt adamlar her sezonda, her mevsimde favorimiz!


Fotoğraf: MTV / AMC / The CW

Ağustos ve Eylül aylarının en çok “İzliyorum!” denilen dizisi Teen Wolf oldu. Her mecrada seyircisinin desteklediği bir dizi olan Teen Wolf, N’oluyo içinde de popülerliğini her listede sürdürüyor diyebiliriz. İkinci sırada yeni sezonuyla ekrana “Merhaba!” diyen The Flash var. Dizinin izleyici kitlesinin N’oluyo içinde oldukça aktif olduğunu da belirtmek gerek. Üçüncü sırada Game of Thrones yer alırken, dördüncü sırada yeni sezonunu merakla beklediğimiz The Walking Dead’i görüyoruz. Beşinci sırada ise geçmişlerden gelen bir dizi var, Friends! Yazın tekrarlarının izleyici tarafından tercih edildiği dizi final tarihinin üzerinden seneler geçmesine rağmen hala çok seviliyor.

Game of Thrones’u unutmak mümkün mü?


Fotoğraf: USA Network / The CW / HBO

“En Çok Hatırlatma Kurulan Yabancı İş” listesinin zirvesinde Game of Thrones var. Yazın tekrar sezonları ve bölümleri Digitürk tarafından verilen diziyi izleyiciler izlemek ve eksiklerini telafi etmek istemişler diye düşünüyoruz. İkinci sırada Teen Wolf’u, üçüncü sırada The Walking Dead’i gördüğümüz listenin göze çarpan özelliği ise sezon arasında olan işlerin dahil seyirci tarafından merakla takip edilmesi… Dördüncü sırada Mr. Robot’u, beşinci sırada Arrow’u gördüğümüz liste yeni sezonla beraber nasıl değişecek ve listeye kimler girecek diye merak ediyoruz ve N’oluyo kullanıcıları ile birlikte takipte kalıyoruz.

Yeni ayda yeni veriler ve yeni isimlerle buluşmak üzere!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.